Zažiarte v tých správnych doplnkoch

Každá žena je od prírody predurčená k tomu, aby sa páčila sama sebe i druhým. Snažíme sa o to každý deň svojím oblečením, výzorom, účesom, mejkapom a v neposlednom rade aj nosením rôznych módnych doplnkov. Za tie pokladáme nielen šperky, ale aj napr. dámske hodinky, peňaženky alebo kabelky. Tieto doplnky si vyberáme podľa toho, do akej spoločnosti sa chystáme a čo si na seba obliekame.

Zaujímavé módne doplnky ako ozdobu chápeme viac-menej ako výsadu žien, ktoré sa predovšetkým ich nosením chcú páčiť. Sme stvorenia, ktoré rady na druhých pôsobia, ideálne dojmom dobrým. A práve vytváranie kladného prvého dojmu a nepriame upozornenie na svoj sociálny status môžu byť jedným z dôvodov, prečo doplnky nosíme.

Buďte sama sebou vďaka originálnym doplnkom

Občas môžeme mať dilemu, aké vhodné doplnky vybrať k elegantnému dámskemu oblečeniu. Či už sa chystáme na ples, spoločenskú udalosť, pracovné stretnutie alebo rodinnú oslavu-to všetko sú okamihy, ktoré vyžadujú byť elegantnou dámou! Lenže bez doplnkov to nepôjde! Siahneme po šperkovnici a položíme si otázku: Mám sa skrášliť zlatou retiazkou, strieborným prsteňom, bronzovým náramkom alebo radšej vsadiť na bižutériu? Odpoveď nie je taká zložitá, ako by sa na prvý pohľad zdalo. Nech sa už rozhodneme pre ktorýkoľvek doplnok z vyššie spomínaných, rozhodne svoj outfit nepokazíme! Tu platí jednoduchá zásada- nemali by sme kombinovať zlato so striebrom alebo bronzom a rovnako sa vyhýbať kombinácii napr. zlata s bižutériou. Pokiaľ však vsadíme na jeden kov, bude to jednoducho dokonalé!

Každá moderná žena vie, že slovo doplnky neznamená iba retiazku, prstene či náramok, sú to aj predmety, ktoré nosíme bežne, ale vyniknúť môžu práve v spojení s elegantným oblečením. A ktoré sú to doplnky? Jednoznačne elegantné dámske hodinky, ktoré by nemali chýbať žiadnej žene, dámske peňaženky a v neposlednom rade aj kabelky.

Malé, ale veľmi dôležité

Hravo sa vojdú do malej dámskej kabelky, pretože sú menších rozmerov. A predsa v spoločnosti všetci na ne upierajú zrak. Viete, o čom je reč tentokrát? Nie, hodinky to nie sú, aj keď aj ony sú podstatné. Ide o značkové peňaženky dámske, ktoré dokážu chytiť za srdiečko nejednu z nás. Milovníčky peňaženiek sa možno doslova topia v ich farebnom raji a majú ich doma rozhodne niekoľko-na každú príležitosť jednu.

Ak aj Vy patríte k ženám, ktoré sú zaťažené na doplnky v podobe hodiniek, peňaženiek či kabeliek, viete, aký rozmanitý je ich svet. Dobrou správou je, že na svoje si môžete prísť v spoločnosti, v ktorej okrem elegantného oblečenia zažiarite svojimi módnymi doplnkami.

Zdroj titulky: Facebook.com

"Čo si dokáže ľudská myseľ predstaviť a čomu uveriť, to dokáže aj dosiahnuť." Napoleon HillBuďte prvý