Zabývajte sa v nových viladomoch na Honolulu!

Park Lane Ala Moana je ultra luxusná destinácia na Honolulu. Iba nedávno tu vyrástla nová bytová zástavba s výhladom na tyrkysové more a pieskové pláže. Minulý rok sa dostalo do predaja všetkých 217 dokoncených bytov (za cenu od 2,7 mil. USD až po 28 miliónov USD). Každý z nich ponúka prekrásny výhlad na Tichý oceán a okolitú tropickú vegetáciou.

Táto lokalita je taká vyhladávaná, že až 75% bytov sa predalo ešte predtým než bol projekt dokončený!

Dve z elitných nadstavieb sú však v ponuke stále. Ide o dve najdrahšie obydlia s názvom Hale Mahina a Jale Moana. Prvé z nich je v ponuke za 26.400.000 USD a obsahuje takmer 1829 metrov štvorcových vnútorného priestoru, ako aj tri vonkajšie verandy s výhladom na oceán. Nachádzajú sa tu 3 metre vysoké eukalyptové steny, teakový nábytok, hlavný apartmán s prekrásnym výhladom na oceán a mesto či na zákazkú vyrobené kuchyne. Je to útočisko a kľudné miesto poblíž turisticky rušného Honolulu.

O niečo väcšie obydlie predstavuje Hale Moana, ktoré je v ponuke za 28 000 000 USD s celkovou rozlohou až 1912 metrov štvorcových obytnej plochy, ktorú možno prispôsobovať podla vlastných požiadaviek. Dizajnér ODADA zo San Francisca v spolupráci s Hawaiis Philpotts & vytvorili globálny dizajn inšpirovaný Portugalskom a mestom Taipei.

Majitelia sa môžu s tímom dizajnérov stretnút a dohodnút na všetkých detailoch nového bývania. Okrem toho budú všetci majitelia zasvätení do osobného plážového servisu Park Lane Ala Moana concierge, získajú prístup do wellness centra a posilňovne. V neposlednom rade budú oboznámení so všetkými možnostami priľahlého nákupného centra, ktoré sa práve rekonštruuje. S jeho dokončením sa ráta na budúci rok.

Zdroj: www.parklanealamoana.com

Rýchle automobily a jachty, drahé nehnuteľnosti a dovolenky, ale aj špičková spotrebná elektronika pre náročných.Buďte prvý