Wrestling: Markusovi Mytrovi sa v zahraničí darí

Freshmagazine nedávno priniesol exkluzívny rozhovor s prvým slovenským profesionálnym wrestlerom Markusom Mytrom a kariéra mladého zápasníka naberá čoraz hviezdnejšie kontúry. Už 29. januára totiž vystúpi ako jedna z hlavných hviezd wrestlingovej udalosti Prague Uprising v metropole Českej republiky a darí sa mu aj v domovskej spoločnosti Hungarian Championship Wrestling.

Vodca klanu Mytranov totiž so svojím partnerom Yorghosom Kolonisom zvíťazil v hardcorovom „War Match“ zápase na akcii Bloody November v Budapešti a dvojica sa stala vyzývateľmi pre HCW Tag Team Championship. Mytra tak bude mať šancu stať sa vôbec prvým wrestlerom zo Slovenska a Čiech, ktorý získa titul v profesionálnej wrestlingovej organizácii. Po zápase prezradil nasledovné.

„Momentálne sme to najlepšie, čo tag teamová divízia v HCW ponúka a ide o zaslúženú výhru v náročnom zápase, v ktorom je povolené čokoľvek. Boli sme v správny čas na správnom mieste a našich súperov sme doslova rozpolili. Už nás nič nezastaví. Kráčame si po tag teamové tituly.“

Prvý slovenský pro-wrestler Markus Mytra: Je to tvrdý športBuďte prvý