West Bellevue House – luxusný 2-izbový dom s priestorom pre 16 exkluzívnych superšportiakov

Pokiaľ máte vo svojej zbierke 16 exkluzívných superšportiakov a neradi by ste ich všetky nechávali bez dozoru niekde v garáži vedľa svojej vily, určite pokračujte v čítaní a inšpirujte sa.

Práve dom West Bellevue House vo Washingotne vás na prvý pohľad očarí svojou impozantnosťou v prírodných farbách. Je určený hlavne takým majiteľom, ktorí potrebujú viac priestoru pre svojich štvorkolesových miláčikov ako pre seba. Dom je vybavený tými najmodernešími technológiami, či už bezpečnostnými alebo takými, ktoré zabezpečujú komfortné bývanie. Nachádzaju sa tu však len dve spálne a dve kúpeľne.

Okrem toho majiteľovi poskytuje dva luxusné vstupy do predvádzacej miestnosti, ktorú od obývačky oddeľuje iba sklenená stena. Dá sa tam dostať cez veľké rolovacie dvere na prízemí a výťahom cez suterén, ktorý slúži ako dielňa. Na rovnakom poschodí sa nachádza aj srdce domácnosti – kuchyňa, ktorá je výsledkom spolupráce talianskych dizajnérov Pininfarina a výrobcom kuchynských liniek Snaider.

Podľa všetkých dostupných  informácii sa cena nehnuteľnosti pohybuje okolo 4 miliónov dolárov. Ešte v auguste 2014 ho vlastnil hotelový magnát Rod Olsen. V súčasnosti ho využíva iný veľký fanúšik áut.

Zdroj: freshome.comseattle.curbed.com

"Čo si dokáže ľudská myseľ predstaviť a čomu uveriť, to dokáže aj dosiahnuť." Napoleon HillBuďte prvý