Vytvorte si z Apple Watch revolučné vreckové hodinky plné klasiky

Bucardo je spoločnosť, ktorá sa sústreďuje výhradne na oživenie klasických vzorov a ich opätovné zaradenie do moderného sveta. Príchodom novej kolekcie s názvom „Pendulum Collection”, v ktorej značka Bucardo spája technológiu a módu, vdýchla  moderným inteligentným hodinkám Apple Watch kúsok klasiky a vintážneho štýlu 20. storočia.

Celé tajomstvo spočíva v exkluzívnom príslušenstve, ktoré je kompatibilné s obidvoma  veľkosťami Apple Watch (42 a 38 mm). Páni sa tak môžu vrátiť ku klasickým vreckovým hodinkám s retiazkou a otváracím vekom, ktoré je ideálne miesto na výzdobu v podobe rytiny a dámy sa do minulosti môžu vrátiť vďaka hodinkám na retiazke, ktoré sa nosia na krku.

fafba5ca59c8e74e025890cb2ebd0207_original (1)

Pendulum Collection je navrhnutá tak, aby sa čo najjednoduchšie integrovala s hodinkami Apple Watch. Po odstránení náramku, ktorý je upevnený západkovým mechanizmom, z drážok puzdra rovnakým spôsobom pridáte aj revolučné príslušenstvo, či už zatváracie viečko alebo svoj obľúbený prívesok.

Tvorcovia zo spoločnosti Bucardo pri navrhovaní obalov venovali osobitú pozornosť životnému prostrediu.  Každé príslušenstvo z kolekcie Pendulum Collection bude zabalené v bloku z cédrového dreva, ktoré bude zároveň slúžiť aj ako nabíjacia stanica pre hodinky Apple Watch.

Vďaka striebru, zlatenia a Swarovského krištáľmi si tak na ich oficiálnej stránke máte možnosť vybrať príslušenstvo z rôznych  variantov. Ešte predtým, než sa dostanú do maloobchodného predaja, je možné poslať predobjednávku, ktorá je určená výhradne len pre podporovateľov crowdfundingu na stránke  kickstarter.com.

Zdroj: prnewswire.com

"Čo si dokáže ľudská myseľ predstaviť a čomu uveriť, to dokáže aj dosiahnuť." Napoleon HillBuďte prvý