Vlastníte jedno z týchto áut? Pozrite sa na svoje zápästie! 

Aj vo svete rýchlych automobilov a drahých hodiniek existujú partnerstvá. Pozreli sme sa na to, ktoré značky hodiniek hovoria rovnakou rečou ako Porsche, Lamborghini či Rolls-Royce. 

Porsche & Rolex

Na prvý pohľad sa môže zdať, že Porsche a Rolex k sebe nepatria. Pravdou však ostáva, že obe spoločnosti sú jednými z najznámejších vo svojom obore. Ani jedna z nich nevyrába úplne to najdrahšie, produkty oboch firiem sú však veľmi žiadané. Ak máte Porsche, zaobstarajte si Rolex.

Bell & Ross & Lamborghini

Masívny, nekonvenčný dizajn bez kompromisov vytvára DNA týchto dvoch značiek. Pre niekoho bude dizajn hodiniek Bell & Ross možno trochu agresívny, hodinky sú však skvelé a perfektne hodia pre tých, ktorí sa chcú odlíšiť.

 

IWC & Audi

Precízne, čisté a klinické: To je dizajnová reč Audi ako aj hodiniek IWC s modelom Aquatimer na obrázku. Nakoľko Audi R8 používa niektoré rovnaké časti podvozku ako Lamborghini Huracán, možno hovoriť o dôstojnom nemeckom príbuznom k talianskym vzbúrencom.

Carl F. Bucherer & McLaren

Keď príde na individualitu, značky Carl F. Bucherer a McLaren stoja naozaj veľmi vysoko. Na cestách neuvidíte veľa automobilov značky McLaren, možno zopár modelov Porsche a Ferrari. Rovnako uvidíte oveľa menej hodiniek Carl F. Bucherer, v porovnaní napr. s Rolex, IWC, Patek.

Panerai & Mercedes

Podobne ako v prípade partnerstva medzi Rolex a Porsche existuje aj medzi Panerai a Mercedes-Benz. Poctivé remeslo oboch značiek možno okamžite rozoznať, pričom stačí letmý pohľad do ich bohatej histórie. To je dôvod, prečo boli spolu s kabrioletom S 63 AMG predstavené aj nové hodinky Panerai Lab-ID.

Breitling & Jaguar

Medzi týmito dvoma značkami existuje niečo ako platonická láska. Breitling a Jaguar neodmysliteľne patria k sebe. Za všetko hovorí nedávno predstavený Jaguar F-Type Coupe SVR. Obe značky charakterizuje nadmieru elegantný a zároveň športový dizajn.

BRM & BMW

Medzi BRM a BMW existuje viac podobností ako iba v ich názve. Hoci má BMW oveľa dlhšiu históriu, obe značky investovali nemalé peniaze do motoristického športu. BMW sa spoločne s BRM angažuje v oblasti pretekárskych technológií, výroby hodinových puzdier a strojčekov.

Patek Philippe & Rolls-Royce

Čo je ešte potrebné povedať k tomu, že obe značky stoja na vrchole pyramídy vo svojej branži? Oba výrobcovia ponúkajú tie najlepšie hodinky a autá na planéte. Súčasne majú neuveriteľne bohatú históriu, vďaka čomu sú mimoriadne obľúbené u nadšencov a zberateľov.

Vacheron Constantin & Bentley

Keď príde na lámanie chleba a debatu o tom či je lepší Rolls-Royce, alebo Bentley, skúste si porovnať hodinky Patek Philippe s hodinkami Vacheron Constantin. Obe značky sú špičkové a predstavujú to najlepšie na trhu. V hre sú preto iba osobné preferencie kupujúcich.

Zdroj obrázkov

Rýchle automobily a jachty, drahé nehnuteľnosti a dovolenky, ale aj špičková spotrebná elektronika pre náročných.Buďte prvý