Vchodové dvere sú vizitkou vášho domu a nechajú prvú správu o vás

Nechali ste nás nazrieť do vášho domu a my sme vám neskutočne vďačný, avšak chcete poradiť so zmenami vo vašom dome? Nedávno u vás prebehla kompletná rekonštrukcia, len malé detaily sa zabudli? Vchodové dvere a podkrovné schody! Pre niekoho maličkosť, pre niekoho výrazná rekonštrukcia.

Staré vchodové dvere

Aj keď máte doma už odrastené deti, istotne, keď boli mladšie pri príchode domov búchali dverami. Načo by používali kľučku! Stačilo kopnúť do dverí a dvere sa zatvorili. Oni si mohli v pohode odpochodovať do svojich izieb a zašiť sa tam. Avšak po takomto zaobchádzaní sa na dverách prejavili následky.

shemosasvleli-xis-karebi-3d-renderi

Vy si však neviete rady s tým, kde nájsť také, ktoré by vydržali omnoho dlhšie ako tieto vaše terajšie. Spravte si prieskum, navštívte stránku modos.sk, kde nájdete v ponuke aj bezpečné vchodové dvere! Vydržia aj pri tornáde a nemusíte sa báť, že vpustia niekoho cudzieho do vášho domu! Na stránke modos.sk si vyberte tie, ktoré sa vám budú páčiť! Samozrejme sa musia hodiť aj k vašej fasáde.

Vchod by už bol, ale čo podkrovné schody? Také, aké máte už dlho nevydržia. Zakročte a vymeňte ich!

Nové podkrovné schody

Na vašich starých sú už vylámané alebo poškodené doštičky? Nečakajte na tragédiu! Na stránke modos.sk je široký výber sklápacích podkrovných schodov. Nemusíte sa báť, že spadnete alebo sa pod ponahmi zlomia ďalšie doštičky a vy si ublížite.

gtrendBuďte prvý