V tomto adventnom kalendári nájdete tablet aj masáže!

Čoko-kartónové srandy vyhoďte von oknom a prestaňte čistiť aj tú čižmu pre Mikuláša. Objavili sme pre vás adventný kalendár, ktorý tromfne len máločo. Vylúpnuť si z neho môžete darčeky za desiatky eur!

O veľké prekvapenie pre svojich zákazníkov sa postarala bratislavská taxislužba VB Taxi. Prostredníctvom svojej facebookovej stránky sa rozhodla potešiť tých, čo sa už nevedia dočkať Vianoc. Na originálnom adventnom kalendári pracovala firma už od jesene, aby pre vás zabezpečila čo najšpeciálnejšie predvianočné darčeky.

Zahrajte sa s auto-kalendárom

Adventné prekvapenie dostalo názov auto-kalendár a bude mať dokonca až dve časti. Prvou z nich je facebooková hra na hádanky, online kalendár. Fanúšikovia stránky VB Taxi budú môcť každý deň odhaliť jedno z jeho políčok. Pod ním sa ukrýva popis darčeka a otázka, na ktorú treba odpovedať, aby ste darček získali.

Každá otázka sa bude sa týkať vianočnej tematiky alebo spoločnosti, či osobnosti, ktorá venovala cenu do súťaže. K správnej odpovedi sa môžete dopracovať prostredníctvom internetu. Mená všetkých, ktorí napíšu správne riešenie, budú na konci dňa zaradené do zlosovania. Adventnú cenu zakaždým vyhrá jeden šťastlivec.

Cestujúci budú odmenení

To však nie je všetko! Keďže Vianoce sú už na spadnutie, VB Taxi bude rozdávať ešte štedrejšie. Druhá časť auto – kalendára bude ukrytá priamo vo vozidlách taxislužby.

Každé ráno až do 24. decembra vložia zástupcovia spoločnosti jeden balíček do kufra náhodne vybraného vozidla z vozového parku VB Taxi. Vodič potom vyrazí na svoju službu. V priebehu dňa bude vygenerovaná jedna z objednávok, ktorej zadávateľ toto predvianočné prekvapenie získa. Len tak, aby mal krajšie sviatky.

Ceny sú viac než lákavé

A na aké ceny sa môžete tešiť? V auto – kalendári na vás čakajú napríklad lístky do kina a filmové darčeky od siete kinosál Cinemax, poukaz do Štúdia relaxu a zdravia aj balíček kozmetiky. Pochutiť si môžete na Pastorekových sadách poctivého domáceho medu či cukríkoch s jedlou potlačou od Tiffany Candies. V hre je aj poukážka na nákup kníh a na kúpu ponožiek a ponožkovej hračky.

Na svoje si istotne prídu aj fanúšikovia youtuberov Momy a Expla, ktorí do súťaže venovali svoj merch. V auto – kalendári sa tiež ukrýva nový album rappera Pil C od jeho priateľky Natálie Körnerovej. Vyhrať môžete tiež knihu We lift Together od fitness nadšencov Patris a Stanleyho, handmade náušnice značky DANNiE a  handmade náhrdelníky ZaUzlene. Darčeky pre pravých gentlemanov do súťaže darovala značka Tssizza.

Sklamaní nebudú ani milovníci technických hračiek. tesne pred Vianocami pôjde o veľa, hrať sa bude o mobil, tablet a Playstation 4 slim. Tak neváhajte, lajkujte, cestujte a hrajte o tieto skvelé darčeky. Darčeky pre pravého gentlemana venovala aj značka Tssizza.Buďte prvý