Urobte si radosť aj malým darčekom

Určite všetci poznáme radosť z nejakej novej veci alebo daru, ktorý dostaneme od blízkych k sviatku. Každého poteší niečo iné, niekto očakáva drahé dary a iného zasa poteší aj maličkosť, ak je darovaná z lásky. Ak si chceme urobiť radosť a spríjemniť všedné okamihy života, nemusíme čakať na to, až nás obdarujú iní. Môžeme si vytvoriť vlastný darček a tešiť sa z neho.

Je veľa možností, ako si túto radosť a potešenie dopriať. A pritom nemusí ísť o veľkú a nákladnú vec. Niekedy postačí aj maličkosť, aby sme sa z nej tešili. Postačí len správna dávka fantázie.

Vždy so sebou ako talizman pre šťastie

Mobilný telefón nemusíme predstavovať človeku 21.storočia. Dôverne ho poznajú všetky generácie-od detí až po starých ľudí. Niektorí potrebujú mať mobil pri sebe 24 hodín, iní podľa potreby a nájdu sa aj takí, ktorí ho berú ako nutné „zlo“. To už je o vzťahu konkrétneho jednotlivca k danej veci.

Ak berieme mobil ako súčasť každodenného života a radi si ho chránime vhodným obalom či puzdrom, tak máme príležitosť urobiť si už spomínanú radosť napr. tým, že si „vyrobíme“ kryt na mobil s vlastnou fotkou. Postup je úplne jednoduchý vďaka počítačovým technológiám a nestojí nás to ani veľa peňazí. Ideálna voľba pre tých, ktorí chcú mať stále so sebou fotografiu niekoho blízkeho alebo napr. svojho domáceho miláčika.

Pre pokojný spánok a pekné sny

Je veľa možností, ako mať pri sebe podobizeň niekoho alebo niečoho, koho/ čo máme radi. Nemusí ísť vždy len o človeka, niekedy máme svoju obľúbenú vec, ku ktorej nás viaže nejaké citové puto a najradšej by sme ju mali stále pri sebe. V dnešnej dobe je možné všetko!

Podobne ako v prípade krytu na mobil s vlastnou fotkou, môžeme si rovnako vyrobiť vankúš s vlastnou fotkou pre pokojný spánok a sladké snívanie. Doprajme si radosť aj takouto maličkosťou a spríjemnime si noc „objímaním“ podobizne blízkej osoby alebo obľúbenej veci. Nie je nič krajšie, ako zaspávať na mäkkom vankúši s fotografiou, ktorú si sami vyberieme a navrhneme.

Zdroj titulky: pixabay.com

"Čo si dokáže ľudská myseľ predstaviť a čomu uveriť, to dokáže aj dosiahnuť." Napoleon HillBuďte prvý