Ultima Gstaad: Rafinovaný švajčiarsky hotel, ktorý ponúka novú úroveň luxusu

V prestížnej lokalite Gstaad, len na skok od Švajčiarskych Álp a ich zelených pastvín, sa nachádza nový unikát v oblasti švajčiarskych hotelov: Ultima Gstaad Hotel. Nedávno otvorené luxusné zariadenie je pripravené privítať hostí do svojej príjemnej atmosféry, a to počas celého roka.

Luxusný hotel v podobe súkromných horských chát

Hotel Ultima Gstaad svojim zákazníkom umožňuje na niekoľko dní získať vlastnú horskú chatu len pre seba, pričom si môžu užívať prvotriedne služby na úrovni luxusného hotela. Pri vstupe do areálu budete márne hľadať recepciu – očakávať vás bude len váš súkromný komorník, pripravený odpovedať na všetky vaše otázky. Taktiež vás prevedie tradičnými drevenými chatami priamo do tej vašej. Hotel ponúka 11 apartmánov a 6 súkromných rezidencii – počet miest je teda dosť obmedzený.

Apartmány ponúkajú 50 až 160 metrov štvorcových luxusného priestoru, ktorý je doplnený o súkromnú terasu alebo balkón. Každý z apartmánov má svoj jedinečný dizajn a sprostredkúva nekonečný komfort. Dizajn izieb spája švajčiarske tradície s modernými technológiami, čo vytvára neopakovateľný výsledok.

Apartmány Ultima Gstaad sú rozdelené do piatich kategórií. Pôsobivé sú najmä Prestige SuitesPresidential Suites. Prvé charakterizuje priestranná obývacia izba, v ktorej sa budete cítiť ako doma, avšak s poriadnou dávkou luxusu. Taktiež sa v nich nachádzajú dve spálne, pričom každá má svoju vlastnú mramorovú kúpeľňu a súkromnú šatňu. Dva súkromné balkóny v oboch spálňach ponúkajú možnosť obdivovať dychberúce výhľady na švajčiarsku prírodu. Prezidentský apartmán taktiež disponuje obrovskou obývačkou, avšak doplnená je o recepciu určenú pre prijímanie návštev hostí. Ďalej poskytuje plne vybavenú kuchyňu, dva súkromné balkóny a dve spálne s vlastnými kúpeľňami.

Ultima Gstaad má aj hlavnú horskú chatu, v ktorej sa nachádza jedáleň, kuchyňa, niekoľko kúpeľní a šatníkov, pričom poskytuje priestor pre 10 hostí. V hlavnej časti hotela nechýbajú kožené elementy, krištáľové lustre a bronzový krb, ako stvorený na večerný oddych.

K luxusnému hotelu patria kvalitné služby

Okrem luxusných ubytovacích priestorov hotel poskytuje aj kvalitné služby. Reštaurácia Duchessa, ktorá patrí k hotelu, sa dokáže svojou kuchyňou vyrovnať všetkým oceňovaným zariadeniam. Na stôl svojim hosťom servíruje počas všetkých sezón kvalitné lokálne produkty. Atmosféra reštaurácie je ideálna pre romantickú večeru s partnerkou i večery plné zábavy s partiou priateľov.

Ako to už býva pri luxusných hoteloch, aj Ultima Gstaad svojim hosťom ponúka priestor na dokonalý relax v podobe wellnessu a kúpeľov, poskytujúcimi služby prestížnej švajčiarskej značky La Prairie. Tieto relaxačné služby sa zameriavajú na špeciálne omladzovacie kúry a terapie. Nechýbajú turecké kúpele hammam, sauny, vonkajšie i vnútorné jacuzzi, 15-metrový bazén a posilňovňa.

Luxusný hotel okrem iného ponúka služby kliniky Aestetics Clinic, spoločnosti venujúcej sa zdravému životnému štýlu. Tím expertov zložený z dvoch lekárov a sestier je pre hostí dostupný počas celého dňa, aby sa postaral o ich zdravie a odpovedal na ich zvedavé otázky ohľadom zdravej výživy. Môžete si tak vyskúšať detoxikačný program, načas sa zbaviť každodenného stresu, dopriať si kompletnú prehliadku či dokonca podstúpiť laserové a botoxové zákroky!

Ultima Gstaad je nepochybne zaujímavým luxusným hotelom, ktorý sa oplatí navštíviť.

Zdroj fotografiíBuďte prvý