TOP letné kombinácie oblečenia, ktoré si cez leto zamiluje každá žena

V posledných dňoch nás prekvapujú teplotné rekordy a mnohé z vás sa už tohto obdobia nevedeli dočkať. Cez leto nemusíte vrstviť, obliekajte sa veľmi stroho a odhalíte svoje krásne krivky. Aké oblečenie však zo šatníka vyťahovať práve toto leto a ako ho kombinovať? V tom vám ochotne poradíme!

Dlhé šaty, dámske šľapky a veľký slamený klobúk

V letných mesiacoch budú hrať prím práve šaty. Ak chcete vyniknúť v dave, odporúčame vám kombináciu pekných dlhých šiat spolu s dámskymi sandálmi/ šľapkami a veľkým slameným klobúkom. Dlhé šaty by vám v šatníku jednoznačne nemali chýbať. Môžete si ich obliecť na akúkoľvek príležitosť a ak máte širšie stehná a lýtka, perfektne nimi zakryjete svoje nedokonalosti. Slamený klobúk k dlhým šatám jednoducho pasuje. Odporúčame vám vyberať si väčší slamený klobúk. Dokonale zakryje vaše odhalené plecia, uši, ale aj nos, ktoré sa vedia opáliť ako prvé.

Overal a dámske tenisky

Všimli ste si aj vy, že vo viacerých e-shopoch, ale aj v kamenných predajniach známych obchodných reťazcov sa vyskytuje až príliš veľký počet overalov? Overaly sú toto leto v móde a budú v móde aj budúci rok. Sú verným spoločníkom na dovolenkách najmä preto, že sú veľmi pohodlné a vzdušné, čo oceníte najmä na letnej dovolenke pri mori. Keď si k tomuto overalu obujete dámske tenisky, získate perfektný letný outfit. K tomuto outfitu si dajte výrazné kamienkové alebo drevené šperky.

Sukňa a ľahký top

Plisovaná, áčková, klasická – kombinujte sukne spolu s ľahkými topmi s krátkymi rukávmi alebo tielkami. Získate jednoduchý minimalistický outfit, ktorým nič nepokazíte, nech už sa nachádzate kdekoľvek. Chudším ženám odporúčame áčkové sukne. Ženám so širšími bokmi zase plisované. K tomuto outfitu nepotrebujete žiadne výrazné šperky. Postačia vám vaše zásnubné prstene z bieleho zlata a obrúčky.

Páčia sa vám tieto kombinácie? Noste ich aj toto leto a uvidíte, že budete kočka.

"Čo si dokáže ľudská myseľ predstaviť a čomu uveriť, to dokáže aj dosiahnuť." Napoleon HillBuďte prvý