TOP dámske kúsky, ktoré vynosíte túto jar

Jar je síce ešte v nedohľadne, no pomaly už musíme uvažovať nad tým, čo si musíme dokúpiť, aby sme jarnú sezónu odštartovali nosením vkusného štýlového dámskeho oblečenia. Dámy, ak pomaly prezeráte ponuky jarného oblečenia, čo by ste si pred príchodom prvých jarných dní mali kúpiť?

Šaty

Sú označované za najväčší symbol ženskosti, no viaceré ženy šaty príliš nemusia. Šaty pritom dokážu zvýrazniť ženské krivky a aj šedým myškám dokážu dodať sebavedomie a ženskosť. 

Ak nemáte v šatníku žiadne súce šaty, kúpte si pár nových dámskych šiat. V lete vynosíte teplákové dámske šaty, na jar vynosíte tenšie rolákové šaty z jemného úpletu, elegantné s motívmi kvetov, šifónové šaty, ale aj košeľové šaty.

Dámy, neodmietajte typicky ženský kúsok a spravte zo seba dámu s príchodom prvých jarných dní.

Ženám, ktoré preferujú minimalizmus v šatníku, odporúčame jednofarebné bezvzorové šaty. Dámam, ktoré majú rady vzory, odporúčame tigrí vzor, kvetinový vzor, hadí vzor, kocky, pásiky a bodky.

Overaly

V teplejších jarných dňoch (skôr na prelome jari a leta) vynosíte bavlnené overaly. Tento kúsok odporúčame vyberať v svetlejších, výraznejších odtieňoch. Ak máte rady pohodlie, odporúčame overaly z obyčajnej látky. Overaly však môžete využiť aj na slávnostnejšie príležitosti, napríklad také lesklé overaly, overaly z flitrami, overaly s hlbším výstrihom.

Teplákové kardigány

Ženy, ktoré milujú teplákovú módu, by mali nosiť teplákové kardigány. Vyberajte si farebnejšie teplákové kardigány z počesanej teplákoviny. Podšívka môže síce prvé dni žmolkovať, no kvalitným odžmolkovačom to ľahko vyriešite.

Odporúčame horčicový, bordový, škoricový, sivý, ale aj hnedý kardigán.

Cigaretové nohavice v neutrálnych farbách

Džínsy sú klasika, ale cigaretové nohavice sú TOP. Túto jar „poletia“ khaki, čierne, hnedé, béžové, ale aj smaragdové cigaretové nohavice. Nič nepokazíte ani výraznými žltými a bordovými.

Zdroj titulky: pixabay.com

"Čo si dokáže ľudská myseľ predstaviť a čomu uveriť, to dokáže aj dosiahnuť." Napoleon HillBuďte prvý