TOP 7 najdrahších posilňovní na svete

Určite je tu veľa borcov, ktorí už okúsili, ako chutí železo. V posilňovniach sa stretávajú tí najsilnejší chlapi. Na Slovensku sú to iba také obyčajné, no vo svete, tam je to iné. Prinášame 7 najdrahších posilňovní na svete.

7. Tiger Muay Thai v Thajsku

Ak sa venujete bojovým športom, pravdepodobne ste o tejto posilňovni už počuli. Ak nie, vedzte, že sa jedná o najluxusnejšie miesto, kde môžete trénovať thajský box. Majitelia si zakladajú na najvyšších štandardoch, preto ročné členstvo stojí 3 500 dolárov! Nájdete tu všetko, od obrovských pneumatík, ťažkých boxovacích vriec až po zariadenia na silový tréning. A potom že prečo sú v Thajsku tí najlepší boxeri.

7

6. Gold’s Gym California

Legenda medzi posilňovňami. Má hlboké historické korene, trénovali v nej tí najväčší velikáni. A aj dnes sa jedná o jednu z najluxusnejších posilňovní vôbec. Ročné členstvo vám vyjde na 10 000 dolárov! Celkom slušná porcia.

6

5. Harbour Gym v Londýne

20 000 dolárov ročne. To je cena, za ktorú tu môžete trénovať. Na tomto mieste cvičí mnoho celebrít, preto musí byť naozaj luxusné. Kurty, kúpele, bazény, klinika a samozrejme činky a stroje, to všetko nájdete v Harbour Gym.

5

4. E at Equinox v New Yorku

Kombinácia fitness tréningu a luxusu, takáto je posilňovňa E at Equinox v New Yorku. Môžete tu využiť profesionálnych trénerov, poradenstvo ohľadom zdravia, krásy a dokonca vedcov! Tí sa postarajú o vás hlbšie a odhalia každý zdravotný problém. Stačí zaplatiť 21 000 dolárov ročne a táto špičková starostlivosť môže byť vaša.

4

3. The Houstonian Club v Houstone 

Spojené štáty sú naozaj Mekkou bodybuildingu, do nášho zoznamu sa dostala ďalšia posilňovňa z USA. Tie najluxusnejšie stroje, kurty, bazény a telocvične môžete využívať už za 24 000 dolárov ročne. Oplatí sa?

1_Indoor Track

2. Wellness Sky v Srbsku

Kto by to bol povedal? Druhá najluxusnejšia posilňovňa na svete sa nachádza v Srbsku! Úžasné výhľady počas tréningu, obrovské rekreačné centrá a umiestnenie v najexkluzívnejšej rekreačnej budove v Srbsku – to je Wellness Sky. A koľko to všetko stojí? Neuveriteľných 30 000 dolárov ročne!

2

1. Athlete’s Performance Gym vo Phoenixe

Tak tu trénujú len tí najlepší atléti. Čo v tejto posilňovni nájdete? Studené ale aj teplé bazény, ihrisko na americký futbal, bežecká dráha a exkluzívny podvodný bežiaci pás. Ak nasporíte minimálne 35 000 dolárov, tu ich môžete minúť.

web_bb_athletes

Autor: Tomáš HegliBuďte prvý