TOP 5 trendy doplnkov pánskeho outfitu pre rok 2017!

Tak čo, páni, ako ste na tom s prehľadom vo svete módy? Orientujete sa aspoň trošku? Mali by ste, pretože šaty robia človeka. A to nie je len prázdna fráza. Veď oblečenie o vás už na prvý pohľad hovorí možno viac, ako by ste si mysleli. A niekedy aj chceli.

Svet pánskej módy je minimálne tak bohatý ako ten pre dámy. Len sa o ňom asi tak často nehovorí, veď muži majú kopu iných záujmov. Skúsme to aspoň na chvíľku zmeniť a poďme si povedať niečo o doplnkoch pánskeho outfitu. Veľké veci pozostávajú z množstva drobností a na každej maličkosti záleží. To vo svete módy platí dvojnásobne. Predstavujeme vám TOP 5 trendy doplnkov pánskeho outfitu pre rok 2017!

Pánske náramky

Bolo zvykom, že módne vlny zasiahli naše končiny v porovnaní so západnými krajinami trošku neskôr. Vždy ale prišli, chvalabohu za to. Jedna z takýchto vĺn je na obzore aj teraz a možno aj vy ste už pocítili jej účinok. Náramky pre mužov. V zahraničí bežná vec, u nás ešte celkom nie, ale lepšíme sa. Pánske náramky patria do tohto rebríčka rovnako ako na ruky slovenských mužov. Z hľadiska materiálov vedú kožené, drevené a náramky z korálikov, z hľadiska farebnosti závisí predovšetkým na vašom outfite. Náramok by nemal veľmi kričať a farebne vybočovať. TIP od nás: veľmi trendové je vrstvenie náramkov, pretože jeden ani dva často nestačia. Vyskúšajte!

Hodinky

Stálica medzi pánskymi doplnkami. To, že hodinky sú vizitkou muža, platí už niekoľko rokov a ani tohto roku sa zažité pravidlo nemení. Čo sa ale meniť môže je dizajn hodiniek. V tomto prípade sa snáď ani nedá nájsť nejaký univerzálny model, s ktorým by boli všetci spokojní. A to je dobre, pretože hodinky majú vyjadrovať chlapskú individualitu! Tak či onak, spoločným znakom naozaj dobrých pánskych hodiniek je predovšetkým kvalita prevedenia a dizajn, ktorý na seba nestrháva príliš veľkú pozornosť.

Slnečné okuliare

Keď slnko svieti ako besné, sú slnečné okuliare nevyhnutnosťou. Ale tiež nie hocijaké. Slováci spolu s Čechmi majú vo svete povesť veľkých nadšencov outdoorovej módy, čo sa prejavuje aj pri nosení slnečných okuliarov. Mnohí z nás nosia svoje športové okuliare aj v „civile“, čo zrovna nie je to pravé orechové. Z hľadiska celkového looku k bežnému outfitu oveľa viac padnú klasické okuliare, samozrejme s kvalitným UV filtrom.

Motýliky

Boom pánskych motýlikov nie je práve novinkou, ale jeho tlaková vlna stále trvá. Volaniu formálnej spoločenskej udalosti sa niekedy nedá odolať a práve to sú chvíle, kedy bežnú okukanú kravatu môžete vymeniť za super trendový motýlik. Pánsky motýlik, to je stávka na kreativitu. Budete si môcť vyberať z množstva materiálov, vrátane úhľadného hodvábu, kože či trošku hipsterského dreva. Jednofarebné motýliky sú klasikou, farebné či vzorované zase výstrelkom, ktorý na vás iste strhne pozornosť. A farby? Aké len chcete!

Úsmev

Záver trošku odľahčíme trochu nevšedným momentom. Pekný a úprimný úsmev padne nie len každej žene, ale aj mužovi. Je odrazom vnútornej pohody, vyrovnanosti a samozrejme dobrej nálady a to je viac ako akékoľvek oblečenie alebo módny doplnok. Naviac, s takto nastaveným mužom ožije každá spoločnosť.

"Čo si dokáže ľudská myseľ predstaviť a čomu uveriť, to dokáže aj dosiahnuť." Napoleon HillBuďte prvý