Tip na vianočný darček pre…MANŽELKU

Každý tretí ženatý muž trpí javom, ktorý sa nazýva „darčeková“, prípadne „sviatočná“ vráska. Príčinou jej vzniku je nedostatok nápadov, čo darovať svojej polovičke pod stromček. Aby ste tomuto riziku predišli, spoľahnite sa na tipy overených poradcov z redakcie FRESHMAGAZINE.

Upozorňujeme, že vyššie spomenuté fakty sú výsledkom dlhoročných osobných pozorovaní a skúseností. Štúdie vedcov síce nemáme, ale niekoľko Vianoc sme už v zdraví prežili a dokonca sme videli aj spokojné úsmevy na ženských tvárach. Dovoľte preto, aby sme sa podelili o tajomstvo nášho úspechu.

#1 Keď sa to trblieta, určite je to dobré

Marilyn Monroe vedela, o čom je reč, keď spievala „Diamonds Are a Girl’s Best Friend.“ Šperk je stávkou na istotu. Ženu poteší, aj keď jej ho darujete už piate Vianoce po sebe. Nenechajte sa však zmýliť myšlienkou, že vaša manželka bude nosiť hocičo (presne tak, ako si ani vy na seba nedáte všetko).

Šperk od vás si bude vážiť, ale aby ho milovala, musí zodpovedať jej vkusu. Všímajte si, ako sa oblieka, aký typ doplnkov nosí a či má rada výrazné kúsky. Až potom choďte na nákup. Ak sa aj tak budete cítiť bezradný, požiadajte o pomoc predajcu, určite vám dobre poradí. Široký výber šperkov a prvotriedne služby  nájdete napríklad v ALO diamonds.

Zdroj: pixabay.com/kaboompics

Zdroj: pixabay.com/kaboompics

#2 Vo dvojici je to najlepšie

Romantika je to, čo zaberie zakaždým a nemusí ani veľa stáť. Internet je v tomto období plný ponúk na víkendové pobyty v Tatrách, v kúpeľoch, ale aj v zahraničí. Skúste si v práci vybaviť voľno a po novom roku sa zbavte nahromadeného stresu niekde mimo domova. Bez detí, bez svokry, bez kamarátov.

Vymyslite  zaujímavý program, ako je návšteva welnessu, lyžovačka, ochutnávka vína a miestnych špecialít, divadelné predstavenie, a dokonalý darček máte pripravený. Inšpiráciu hľadajte na portáli Zľava Dňa, kde nájdete desiatky romantických pobytov.

Zdroj: pixabay.com/rhythmuswege

Zdroj: pixabay.com/rhythmuswege

#3 Aby nikdy nezabudla

Zaručujeme, že zabudnúť na tento darček nebude možné. Kto by si totiž nespomenul na let lietadlom, výskok s padákom či adrenalínovú jazdu na pretekárskom okruhu? Reč je o zážitkových darčekoch, ktoré si v poslednom období našli miesto aj medzi našimi želaniami.

Na bungee jumping sa len málo ľudí odhodlá iba tak, no dostať na pod stromček tandemový skok s partnerom je poriadna motivácia. Určite sa nechá nahovoriť aj na romantický let balónom alebo jej urobte radosť vytúženými hodinami hry na klavíri či lekciami golfu.

Zdroj: unsplash.com/Austin Ban

Zdroj: unsplash.com/Austin Ban

#4 Čosi osobné, čo poteší oboch

Niektoré darčeky sa dávajú pred rodinou a iné by mali zostať len medzi štyrmi očami. Presne takýmto prípadom je luxusné negližé alebo šteklivá spodná bielizeň. Sú to kúsky, ktoré zrejme svojej partnerke nekupujete každý deň. Tak prečo by ste jej takéto prekvapenie nemohli urobiť práve na Vianoce?

Vkusne zvolenou bielizňou jej ukážete, že je pre vás stále príťažlivou ženou. Navyše jej môžete kúpiť kúsok, na ktorý by možno sama nemala odvahu. Odporúčame vám poobzerať sa v kráľovstve spodnej bielizne Lascana, kde nájdete dokonalé modely pre všetky typy žien.

Zdroj: pixabay.com/Unsplash

Zdroj: pixabay.com/Unsplash

#5 Chvíľka osamote

Vianoce sú o nemateriálnych hodnotách a pripomenúť si to môžeme aj posledným tipom na darček. Je ním deň oddychu, ktorý svojej manželke zabezpečíte vy sám. Zoberte na jeden deň na seba všetky povinnosti, ktoré musí vykonávať vaša zákonitá, od umývania riadu, až po starostlivosť o deti.

Nechajte ju celý deň sledovať filmy, čítať knihu, ísť von s kamarátkami, leňošiť. Ocení to možno viac, ako keby ste jej kúpili niečo drahé. Takýto darček jej navyše môžete dať aj „písomne“. V programe na úpravu textu si vyrobte poukaz na deň voľna, ktorý potom vytlačte a pekne zabalený uložte pod stromček k ostatným darčekom. Istotne ju váš netradičný nápad prekvapí.

Zdroj: pexels.com/Hoang Bin

Zdroj: pexels.com/Hoang Bin1 Comment

  • Odpovedať február 22, 2018

    Evka

    chvilka o samote je perfektný nápad..inak všetky tieto tipy majú niečo do seba…dufam že budúci rok dostanem niečo odtiaľto 😉 … tento rok som dostala mvmt hodinky od 24time-u a tiež ma potešili, tak hádam to budúci rok vypeckujeme 😀