Tento trojročný startup predal vstupenky na Broadway za 100 miliónov dolárov, a to je ešte len začiatok!

Ak by ste náhodou postávali v blízkosti Broadway show v New Yorku, mohli by se si všimnúť veselých ľudí v sýtočervených tričkách s nápisom “TodayTix”. Rozdávajú tam vstupenky divákom.

Za posledné tri roky spoločnosť TodayTix predala prostredníctvom svojich mobilných aplikácií vstupenky na výstavy Broadway a Off-Broadway. Namiesto digitálneho doručenia lístkov ich však sprievodcovia spoločnosti doručujú osobne, kým vstúpia.

Spoluzakladateľ a CEO spoločnosti sa prednedávnom vyjadril, že aplikácia už predala 100 miliónov dolárov. V pondelok bol však predstavený aj kompletný redizajn aplikácie aj značky, ktorý má zabezpečiť rozšírenie poľa pôsobenia  v USA aj medzinárodne.  Z TodayTix sa má teda stať spotrebiteľská značka v oblasti divadelnej a umeleckej kultúry.

Nová aplikácia zároveň uľahčuje aj prehliadanie predstavení v New Yorku a v ďalších deviatich mestách, v ktorých začína jej prevádzka. Lístok môže byť zakúpený až 30 dní vopred. TodayTix nechcú byť len divadelným lístkom, ale ich cieľom je predovšetkým  nadchnúť a inšpirovať ľudí divadlom.

So šesťdesiatimi zamestnancami dnes spoločnosť disponuje finančnými prostriedkami vo výške 16 miliónov dolárov. Rozsah príležitosti je však oveľa oveľa väčší.

Zdroj:businessinsider.com

Aj keď preferujem luxus v duši, rada sa kochám peknými vecami, ktoré sú často skvelou inšpiráciou či motiváciou. Nedokážem žiť bez písania, kávy a kníh. Verím, že sny sa môžu stať skutočnosťou, no nikdy to nepôjde ľahko, pretože najlepšie veci si musí človek zaslúžiť!Buďte prvý