Takto cestuje najmladšia miliardárka na svete

Je mladá, krásna a k tomu ešte aj miliardárka! Alexandra Andersenová má iba 20 rokov a na jej konte je približne 1,2 miliardy dolárov. Toto číslo jej teda značne uľahčuje život. Alexandra je trojnásobnou juniorskou majsterkou v drezúre koní, no okrem toho miluje cestovanie.

Celý svet s ňou môže cestovať na Instagrame. Nórka pridáva fotografie zo svojich ciest do Grécka, Švajčiarska aj Afriky. Súčasťou účtu sú aj okázalé večierky, rozprávkové prázdniny a kvantum koní. Cestuje štýlovo. Miera cestovateľského luxusu začína súkromnými lietadlami.

V roku 2007 zdedila 42 percentný podiel v rodinnom podniku, spoločnosti s názvom Ferd. Ide o milióny z tabakového priemyslu. Práve toto dedičstvo je hlavným zdrojom príjmov Alexandry. Dnes žije v Nemecku spolu so svojim koňom a stále hviezdia na majstrovstvách juniorských jazdcov.  Alexandrin otec zatiaľ aj naďalej prevádzkuje  rodinný podnik.

Ak sa chcete o cestách rozprávkovo bohatej Alexandry dozvedieť viac, navštívte jej profil na Instagrame. Uvidíte tam zábery z exotických prázdnin, nocí s priateľmi, obrázky jej koní ale aj ďalších exotických zvierat. V jednom z rozhovorov však samotná Alexandra poznamenala, že toto veľké bohatstvo jej nestačí. V úmysle má dať spoločnosti niečo späť a rozvíjať ju do lepšej podoby.


Zdroj: celebritynetworth.com

Aj keď preferujem luxus v duši, rada sa kochám peknými vecami, ktoré sú často skvelou inšpiráciou či motiváciou. Nedokážem žiť bez písania, kávy a kníh. Verím, že sny sa môžu stať skutočnosťou, no nikdy to nepôjde ľahko, pretože najlepšie veci si musí človek zaslúžiť!Buďte prvý