Sportster by Maxa Haza: Skutočná motorka alebo len interiérový doplnok pre najbohatších?

Na tomto motocykli nie je absolútne nič pôvodné, a tak by sa dalo povedať, že je doslova unikátny. Dvojvalcový motor umiestnený do úsporného rámu bez povrchovej úpravy ešte nie je to najlepšie, čo tento motocykel ponúka.

Max pravdepodobne nemá dnešné trendy v motocyklovom svete príliš v láske, preto na svoje dielo nepoužil ani jediný kus plastu. Namiesto toho dal pochrómovať všetko, čo sa dalo a čo sa pochrómovať nedalo, to na motocykli nie je.

Kolesá, ktoré boli pôvodne vyrobené pre autá staršieho dátumu výroby, špeciálne upravil. Najmä predná brzda je vo viacerých smeroch unikátna.

Pri detailnejšom pohľade by sa vám mohlo zdať, že ideskôr o maketu motorky, na ktorej sa budúci mechanici učia, ako fungujú jednotlivé časti motorky. Odkrytá spojka a pohonné ústrojenstvo sú určené len pre ľudí, ktorí nenosia pri jazde na motorke nohavice, prípadne by o ne radi prišli.

Táto motorka je teda asi určená len do obývačky tých, ktorí si môžu dovoliť tento neobyčajne unikátny priťahovač očí a prachu. V neprospech pri reálnej jazde hovorí aj veľmi úzke sedadlo z nie príliš mäkkého materiálu a trčiaca skrutka v jeho prednej časti.

Supercharged_Harley_Ironhead_Max_Hazan_Moto-Mucci (2) Supercharged_Harley_Ironhead_Max_Hazan_Moto-Mucci (9) Supercharged_Harley_Ironhead_Max_Hazan_Moto-Mucci (6) Supercharged_Harley_Ironhead_Max_Hazan_Moto-Mucci (1)

Zdroj: motomucci.comBuďte prvý