Spoločnosť McDonald’s otvorila novú reštauráciu: Vyzerá ako Apple Store!

McDonald’s otvoril minulý štvrtok svoju ďalšiu reštauráciu, ktorá sa nachádza v Chicagu. Jedná sa o presklenú budovu, ktorá má viac ako 19 000 štvorcových stôp. Aj keď pripomína skôr pobočku spoločnosti Apple ako samotný McDonald’s, zdá sa, že práve toto bolo tým pravým zámerom.

Prezident a generálny riaditeľ tejto reštaurácie s rýchlym občerstvením vo svojom vyhlásení uviedol, že on, ako aj jeho tím pracovníkov je skutočne hrdí na to, že sa táto nová reštaurácia otvorila. Pretože je to symbol toho, že spoločnosť McDonald’s  má v úmysle stavať prevádzky kvalitnejšie pre všetkých ľudí a zákazníkov ktorí v jej okolí žijú.

Aj keď pôvodná štruktúra budovy, ako sme pri McDonald’s prevádzkach zvyknutí je iná, zlaté oblúky na písmene M, zostávajú zachované. Reštaurácia bude otvorená nepretržite 24 hodín denne, sedem dní počas celého týždňa.

V tejto prevádzke sa nachádzajú samoobslužné pavilóny, kde si môžete zadať vlastnú objednávku, a zaplatiť cez mobil jej doručenie. Tieto služby sú v USA prevádzkach spoločnosti McDonald’s, čoraz obľúbenejšie.

Samoobslužný pavilón je výhodná možnosť aj z pohľadu digitálneho fungovania a modernizácie práve vďaka spoločnosti McDonald’s Experience of the Future. Momentálne zodpovedá za cca 5000 reštaurácii, a do roku 2020 má McDonald’s v pláne ich všetky doplniť.

Reštaurácia je tiež hrdá na svoju udržateľnosť. Pod týmto slovom sa konkrétne myslí udržiavanie stromov na prízemí, ktorých je viac ako 70. Stromy sú udržiavané vďaka solárnym panelom.

Nová reštaurácia McDonald’s bola navrhnutá firmou Ross Barney Architects priamo v Chicagu. Aj keď každá prevádzka nebude taká elegantná s presklenným imidžom, kombinácia moderných technológii a obsluhy, udáva dobrý príklad toho, čo chce masová spoločnosť dosiahnuť po celej Amerike.

Zdroj článku a foto: businessinsiderBuďte prvý