Spojenie Lamborghini a wellness technológií Bodyfriend prináša luxusné masážne kreslá

Svet luxusu v posledných rokoch vytvára množstvo netradičných kolaborácií. Ďalšou z nich je spolupráca výrobcu luxusnej automobilky LamborghiniBodyfriend – najziskovejšej spoločnosti v oblasti zdravia a wellness technológií na svete. Výsledkom sú futuristické masážne kreslá, v ktorých by si rád oddýchol snáď každý milionár.

Kolaborujúce spoločnosti veria, že svojou spoluprácou prinesú na trh výkonné masážne kreslá s netradičným estetickým dizajnom. Bodyfriend sa snažil napodobniť typický vzhľad automobilov Lamborghini. Prvé výsledky tejto kolaborácie budú dostupné na jar 2018, kedy spoločnosti predstavia prvé luxusné kreslo inšpirované Lamborghinim.

Nulová gravitácia aj monitorovanie organizmu

V spolupráci vidí potenciál najmä kórejská firma Bodyfriend, ktorej tento projekt poskytuje možnosť rozšíriť svoje produkty na severoamerický a ázijský trh. Prostredníctvom spolupráce s talianskou automobilkou sa spoločnosť snaží zmeniť pohľad ľudí na masážne kreslá. Taktiež prináša vždy nové inovácie – jej produkty sú konzultované s lekármi a zameriavajú sa na masáže tlakových bodov, podobne ako akupunktúra.

To všetko Bodyfriend implementuje aj do produktov inšpirovaných športiakmi Lamborghini. Nové kreslá vám preskenujú celé telo, zmerajú váhu a budú monitorovať aj hladinu stresu. Masážne kreslo si môžete personalizovať na základe vlastných preferencií – obsahuje totiž 25 rôznych masážnych programov. Kreslá budú tiež umožňovať pozíciu nulovej gravitácie, ktorá je ideálna na dobrý spánok, pretože odľahčuje chrbticu aj napätie organizmu.

Bodyfriend otvorila predajne v Los Angeles aj Kalifornii a v nasledujúcich troch rokoch plánuje otvoriť ďalších 140 obchodov naprieč Spojenými štátmi. Spoločnosť už získala množstvo ocenení za dizajn svojich technologických výrobkov. Európu žiaľ zatiaľ značka obchádza.

Kto vie, možno sa jedného dňa dočkáme aj športiakov Lamborghini, ktoré budú mať zabudované špeciálne masážne kreslá. Vďaka tomu budú dopravné zápchy určite znesiteľnejšie! ?

Zdroj fotografiíBuďte prvý