Špeciálna edícia Beatles k 50. výročiu už čoskoro uzrie svetlo sveta!

Je to už neuveriteľných 50 rokov, čo britská skupina The Beatles vydala album Sgt. Pepper’s Lonely Hearts Club Band. Pri tejto naozaj vzácnej príležitosti vyjde v máji jeho špeciálna edícia. Ak existuje nesmrteľná kapela, ktorej hudba nás nikdy neomrzí, sú to jednoznačne The Beatles! 

Pod edíciou si môžete predstaviť CD, ale aj vinylové platne, ktorých súčasťou budú aj úplné nové remixy. Ide o šesť diskov, medzi ktorými nájdete album v originálnom znení plus nahrávky, ktoré vznikli počas jeho prípravy a doposiaľ ešte neboli zverejnené. Vynechať nemôžeme ani knihu s úvodom od samého McCartneyho a v neposlednom rade aj fakt, že album vychádza na DVD a Blu-ray, ktoré budú obsahovať aj dokument z natáčania v roku 1992. Celá udalosť je naplánovaná už na 26. mája tohto roku.

Pravdou je, že skupine sa podarilo vytvoriť skutočne trvácne dielo, ktoré dokonale vystihuje vtedajšiu dobu, pôsobí inšpiratívne a dokáže v nás rezonovať dlhé roky. Spomenutý album prvýkrát vyšiel v roku 1967 a jeho prebal zobrazoval osobnosti, z ktorých kapela čerpala inšpiráciu. Môžeme spomenúť Boba Dylana, Marilyn Monroe, Karla Marxa, Edgara Alana Poe a mnohých ďalších. Obal získal ocenenie a samotná doska celkom 4 hudobné ceny Grammy.

Celá edícia je už teraz v predpredaji na Amazone a jej cena je 129,99 dolárov, čo je v prepočte 117 eur.

Aj keď preferujem luxus v duši, rada sa kochám peknými vecami, ktoré sú často skvelou inšpiráciou či motiváciou. Nedokážem žiť bez písania, kávy a kníh. Verím, že sny sa môžu stať skutočnosťou, no nikdy to nepôjde ľahko, pretože najlepšie veci si musí človek zaslúžiť!Buďte prvý