Sláva Patricka Swayzeho ešte nevyhasla: Aukcia jeho osobných vecí už čoskoro!

Už nejedna hviezda po smrti vydražila ikonické predmety, ktoré ju charakterizovali. Mohli by sme hovoriť napríklad o Marilyn Monroe a jej šatách  “Happy Birthday Mr. President”, alebo o Princovi a jeho rukou písaných textoch “I Hope We Work It Out” a mnohých ďalších holywoodskych hviezdach. Teraz prišiel rad aj na Patricka Swayzeho. Los Angelský aukčný dom ponúka súkromnú zbierku jeho osobných aj profesijných vecí. 

Ide o prvýkrát, kedy boli do aukcie zaradené práve jeho veci. Patrickova manželka s nimi žila niekoľko rokov a teraz sa rozhodla, že je pripravená vzdať sa ich. Aukcia sa bude konať 28. apríla, teda 8 rokov po predčasnej smrti, celým svetom milovaného, herca a tanečníka.

Časť výťažku z aukcie poputuje na podporu Pancreatic Cancer Action Network. Ide o rakovinu pankreasu, s ktorou prehral boj aj Patrick. Na aukcii môžeme očakávať napríklad charakteristickú čiernu koženú bundu z Hriešneho tanca, alebo vínovú košeľu z Ducha. Na druhej strane sa tam objaví aj jeho súkromný, na mieru vyrobený neoprén značky O’Neill a mnoho ďalších.

Je naozaj zložité odhadnúť potenciálne hodnoty predmetov, pretože nikdy predtým sa nepredávali. Môžeme sa však pohrávať s myšlienkou, že Swazyho fanúšikovia zariadia, aby sa na túto dražbu ešte dlho nezabudlo. Koniec koncov ide o globálnu ikonu, milovali ho všetci a v srdciach či mysliach je Patrick nesmrteľný

Zdroj: robbreport.com

Aj keď preferujem luxus v duši, rada sa kochám peknými vecami, ktoré sú často skvelou inšpiráciou či motiváciou. Nedokážem žiť bez písania, kávy a kníh. Verím, že sny sa môžu stať skutočnosťou, no nikdy to nepôjde ľahko, pretože najlepšie veci si musí človek zaslúžiť!Buďte prvý