Sirin Labs Solarin – najdrahší mobilný telefón na svete s extrémnym zabezpečením

Ste biznismen, cestovateľ alebo miliardár, ktorý potrebuje ustrážiť svoje súkromné informácie o transakciách či podnikaní? Sirin Labs vytvoril model Solarin – najlepšie zabezpečený smartfón na svete, ktorý dokáže stopercentne ochrániť všetky vaše citlivé dokumenty.

Bezpečné aplikácie a najmodernejšie technológie

Sirin Labs sa spojil s renomovanými expertmi v oblasti moderných technológií, aby vytvoril výnimočný smartfón Solarin. Cieľom vývojárov bolo vytvoriť mobilný telefón, ktorý by v spojení s elegantným dizajnom dokázal ponúknuť čo najlepšie zabezpečenie súkromných údajov.

Solarin je vybavený technológiou Zimperium, softvérom, ktorý stopercentne ochráni vaše súkromné dáta pred akýmkoľvek vonkajším zásahom či kyberútokmi. Tento softvér nie je využívaný v žiadnom zo smartfónov, ktoré sú bežne dostupné na trhu. Vďaka tomu sa Solarin môže pochváliť exkluzívnym zabezpečením súkromia. Ako avizujú výrobcovia modelu, podobným systémom je chránená napríklad armádna komunikácia.

Sirin Labs Solarin je taktiež skvelým pomocníkom biznismenov, ktorí sú často na cestách. Vďaka vysokovýkonnému Wi-Fi pripojeniu, ktoré je trikrát silnejšie ako u bežných smartfónov, totiž umožňuje spoľahlivý prenos dát. Ďalšou silnou stránkou tohto smartfónu je obrovské cloudové úložisko, ktoré umožňuje rýchly a jednoduchý prístup k súborom. Vďaka technológii Qualcomm Quick Charge sa batéria telefónu dokáže nabiť extrémne rýchlo, čo je predpokladom pre bezprostredné používanie.

Zaujímavý dizajn a kvalitné vybavenie

Tak ako väčšina najnovších smartfónov, aj Sirin Labs Solarin disponuje kvalitným vybavením, počínajúc 23,8-megapixelovým fotoaparátom s laserovým zaostrovaním. 2K LED 5.5“ displej ponúka kvalitné zobrazenie farieb. Mobilný telefón je taktiež vybavený vysokokvalitným audio systémom s kontrolou šumu pre sprostredkovanie čistého zvuku.

Čo sa týka dizajnu, Sirin Labs Solarin je vyrobený z najodolnejších materiálov – z kovových matríc, vďaka svojej pevnosti využívaných v leteckom priemysle, a taktiež z titánových dielov. Obrazovku smartfónu za každých okolností ochráni Corning Gorilla Glass 4. Zadný kryt tvorí dizajn čiernej kože, no jeho farbu si používateľ môže prispôsobiť podľa vlastného vkusu – na výber sú štyri farebné prevedenia. Čerešničkou na torte je cena Sirin Labs Solarin – závratných 16 000 dolárov – vďaka čomu ide (zatiaľ) o najdrahší smartfón na svete.

Zdroj titulnej fotografie

Zdroj fotografií v galériiBuďte prvý