Sexi herečka a modelka Tyra Blanks konečne predala svoju rezidenciu blízko oceánu

Približne na konci mája, Tyra Blanks uviedla cenu svojho domu, ktorý sa nachádza v Pacific Palisades. Všetko nasvedčuje tomu, že táto cena už nie je aktuálna. Banka ocenila nehnuteľnosť na 8,9 milióna dolárov. Takže pôvodne investovaná suma 7,4 milióna dolárov, z roku 2016, sa javí ako zlý krok, pretože dom bol ešte pred predajom mal hodnotu 9,3 milióna dolárov.

Pôvodnosť domu sa datuje od začiatku 50-tych rokov a pýši sa výhľadom na oceán. Dom je vybavený trojpodlažným dizajnom s piatimi spálňami a šiestimi kúpeľňami, ktoré majú rozmery až cca 6100 metrov štvorcových.

Dom si prešiel rozsiahlou rekonštrukciou a jeho moderný vzhľad bol doplnený o ešte súčasnejší dizajn. Exteriér je zhotovený v tmavošedej farbe, zatiaľ čo interiéry sú veľmi priestranné. Pri vchode do domu, sa poprechádzate po podlahách z drevenej hmoty, pričom spozorujete moderné schodisko s dreveným materiálom a obývačkou so schodiskom.

Zdá sa, že podlahy sú vyrobená z originálnych úzkych dosiek, ktoré zanechávajú dojem geometrických tvarov, vďaka čomu sú zaujímavé pre interiérovú architektúru. Vstavaná konštrukcia domu, a extravagantná obývačka s krbom sú tiež zaujímavými časťami domu.

Dom je vybavený aj druhým krbom, s výhľadom cez sklenené okno na súkromnú terasu. Taktiež sa v dome nachádza letná kuchyňa, obrovská spoločná terasa spolu s požiarnym vybavením.

Zdroj článku a foto: amlu.com Buďte prvý