Sen každého cestovateľa: Elegantný kufor, ktorý nabije váš telefón

Americká spoločnosť Away prišla s novinkou, ktorá poteší všetkých cestovateľov. Vytvorila cestovné batožiny, ktoré napĺňajú potreby moderného cestovateľa a navyše majú štýlový elegantný dizajn. Kufre Carry-On dokážu nabiť batériu mobilných zariadení, pričom vážia len tri kilá.

Startupový projekt Away vedú odborníci z oblasti obchodu, Steph Korey a Jen Rubio. Vytvorili produkty, ktoré sa u cestovateľov nepochybne stretnú s veľkou obľubou. Spĺňajú totiž všetko, čo by mala správna batožina ponúkať: jednoduchosť prepravy, výdrž, organizovanosť, bezpečnosť a spoľahlivosť. Cena takejto batožiny sa pohybuje v rôznych reláciách v závislosti od jej veľkosti.

Kufre Away sú dostupné v štyroch rôznych veľkostiach a sú vyhotovené z ľahkého, no pevného vonkajšieho materiálu. Ich používanie uľahčujú 360-stupňové kolieska, schopné prispôsobiť sa smeru chôdze. Vnútro je tvorené praktickými priehradkami, ktoré umožňujú prehľadné uloženie vecí. Ceny tejto batožiny začínajú na hranici 255 dolárov, čo je oveľa menej, ako ceny iných luxusných značiek porovnateľnej kvality. Výrobcovia navyše sľubujú celoživotnú záruku. Batožiny Away sú vhodné najmä pre cestovateľov, ktorí cestujú často a potrebujú sa chytro a ľahko zbaliť.

Batožina v bezpečí

Kufor ponúka okrem množstva výhod aj kvalitné zabezpečenie. Obsahuje kombinovaný zámok a zlodejom znemožňuje akékoľvek snahy o krádež. Zabudovaná nabíjačka je perfektným doplnkom a spĺňa regulácie leteckých spoločností. Mnoho letísk síce má k dispozícii nabíjacie stanice, nedá sa však na ne spoľahnúť vždy – môžu byť obsadené alebo nemusia fungovať. Batéria kufra dokáže nabiť akýkoľvek telefón, e-čítačku, tablet alebo čokoľvek, čo sa dá nabiť prostredníctvom USB portu. Pozitívom je, že pri niektorých modeloch možno batériu vybrať a vziať ju so sebou.

Priestor batožiny je prekvapivo priestranný. Jeho horné priehradky sú vytvorené pre topánky, toaletu a rôzne ďalšie predmety. Toaletné taštičky a topánky zvyknú zaberať v kufri veľa miesta, no v Away to vyriešili celkom ľahko. Oddelenie takýchto predmetov je praktické, nakoľko topánky zvyknú byť špinavé a pri drogérii hrozí, že sa pri manipulácii s kufrom vyleje. Vďaka oddeleným priehradkam sa nebudete musieť prehrabávať vo veciach, pokiaľ nájdete to, čo hľadáte – všetko má svoje miesto.

Ďalšia časť je rovnako priestranná a poskytuje dostatočný priestor pre oblečenie. Medzi dvoma časťami kufra sa nachádza „vložka“ pre elektroniku – tablet alebo notebook. Zmestí sa do nej 15-palcový notebook i čítačka e-kníh. Obal na techniku je spevnený, preto nehrozí, že by mohlo dôjsť k jej poškodeniu.

Ak preferujete organizované balenie, môžete na to využiť špeciálne balíčky, vďaka ktorým získate viac priestoru. Tieto balíčky sú vyrobené z kože a vodeodolného nylonu. K výbave kufra výrobcovia tiež zaradili tašku na špinavé oblečenie.

Pridanou hodnotou batožiny je aj jej elegantný dizajn v rôznych farbách. Biela, zlatá, čierna, ružová – výber je na vás. Navyše si na kufor môžete pridať vlastné iniciály z kože, ktoré podľa vášho priania ručne namaľujú umelci. S takýmto kufrom je radosť cestovať!

Titulná fotografia , foto v článkuBuďte prvý