Z miesta hrôzy sa stane moderné a bezpečné miesto. Takto bude vyzerať Trnavské mýto!

Trnavské mýto – špinavý podchod, ktorý mnohým naháňa strach, sa konečne dočká výraznej zmeny. Tajomné miesto ukryté v podzemí, pod hlavnou električkovou traťou a veľkou križovatkou už od 70. rokov chátra a je hanbou hlavného mesta. Tomu však čoskoro bude koniec!

Miesto počmárané graffitmi, poznačené vandalizmom, bezdomovcami a špinou, sa po dlhých rokoch konečne dočká rekonštrukcie. Na rekonštrukcii podchodu sa podujme súkromný investor, ktorý sľubuje radikálnu zmenu podzemných priestorov. Firma Immocap Group, ktorá postavila neďaleké nákupné centrum Central, má v pláne schátrané priestory zmeniť na kultivované moderné miesto s 24 hodinovým kamerovým systémom a strážnou službou. Sľubuje zvýšenie bezpečnosti a skultúrnenie najfrekventovanejšieho bratislavského podchodu.

dennikn.sk

dennikn.sk

 

Firma Immocap Group plánuje do rekonštrukcie investovať vyše 1,3 milióna EUR a chce do nej zahrnúť i inováciu okolia a vybudovať tak miesto pre oddych s obchodnou časťou. Do eskalátorov a výťahov mesto investuje 421 000 EUR. Investor dostane podchod do prenájmu na 15 rokov.  Do roka postrach bratislavských podchodov konečne zmení svoju temnú tvár a ľudia si tak budú môcť užiť bezstarostné prechádzanie s možnosťou nákupov.

dennikn.sk

dennikn.sk

dennikn.sk

dennikn.sk

 

 

Cestovateľka a milovníčka spoznávania exotických krajín, o ktorých s vášňou piše vo svojich článkoch. Miluje knihy, písanie, hudbu, tanec, dobré jedlo a pečenie sladkých dobrôt pre svojich najmilšíchBuďte prvý