S touto aplikáciou budú reklamácie hračka!

Pokazil sa vám tovar v záruke a chýba vám bloček? S riešením prichádza aplikácia eBlok. Zálohujte si doklady o kúpe vo svojom mobile a vybavte svoju reklamáciu jednoduchšie.

Počas dňa sa nám v peňaženkách nakopia desiatky bločkov a faktúr. Zaberajú miesto, ľahko sa strácajú a mnohé časom vyblednú. Aplikácia eBlok umožňuje uschovať si potrebné dokumenty v mobile. Je jednoduchá na použitie, poskytuje prehľadné ukladanie záznamov a je zadarmo.

Ako eBlok funguje?

Aplikácia je dostupná pre telefóny s operačným systémom iOS aj Android. Po jej stiahnutí si vytvoríte používateľské konto a môžete začať s nahrávaním nákupných dokladov. Blok si jednoducho odfotíte a doplníte k nemu názov a štítky, ako sú dátum a čas kúpy, cena a kategória produktu. K dokladu môžete uložiť aj fotku tovaru. Hľadanie toho správneho pokladničného bloku tak bude malina.

Čo na to legislatíva?

Záručná doba trvá štandardne 24 mesiacov a viac. Ak sa vám produkt počas tohto obdobia pokazí alebo poškodí, môžete ho reklamovať. Doklad o kúpe, ktorý predkladáte obchodníkovi, podľa platnej legislatívy nemusí byť originál. 

Na reklamáciu teda môžete použiť aj pokladničný doklad uložený v aplikácii eBlok. Tú akceptuje väčšina predajcov. Doklad si z aplikácie jednoducho vytlačíte a predložíte spolu s tovarom. V niektorých predajniach stačí pokladničný doklad len ukázať na displeji mobilu.

Ako dlho budem mať doklad k dispozícii?

Doklady o kúpe výrobkov budete mať v aplikácii, kým sa samy nerozhodnete vymazať ich. Do záznamov si môžete uložiť aj dĺžku záruky. Budete mať prehľad o tom, dokedy je možné prípadné chyby či poškodenia výrobku reklamovať. Zároveň budete mať aj informáciu o tom, odkedy už nie je potrebné bloček zálohovať. Pri strate či poškodení mobilu o bloky neprídete. Jednoducho si opäť stiahnete appku a po prihlásení ich máte späť.

Používanie aplikácie je úplne zadarmo. Nič vás nestoja ani uloženia nových pokladničných blokov alebo ich vymazávanie. Jediné, čo potrebujete, je trocha voľného miesta v pamäti telefónu. Buďte prvý