Prečo by ste si aj vy mali zabezpečiť registračné sídlo?

Podnikatelia veľmi dobre vedia, aké je to na Slovensku ťažké. Neustále majú pocit, že im štát hádže pod nohy polená a vnímajú vplyv byrokracie. Ak sa však nenecháte zlými podmienkami na Slovensku odradiť a aj napriek tomu podnikáte, resp. chcete začať podnikať, mali by ste si prečítať, prečo je aj pre vás výhodné zaplatiť si za registračné sídlo.

V prvom rade si však vysvetlíme, čo je to registračné sídlo. Je to služba, ktorú poskytujú firmy, ktoré sa zaoberajú predajom starších, ale vytváraním nových spoločností.

Nebudete musieť platiť drahé kancelárske priestory

Nielen v Bratislave, ale aj v iných významných mestách sa ceny za prenájom kancelárskych priestorov neustále zvyšujú. Dôvodom je aj neustále pribúdajúci počet firiem a málo kancelárskych priestorov. Ak zrovna nevlastníte kancelársky priestor a firmu prevádzkujete len z prenajatého, odporúčame vám vzdať sa takýchto priestorov a investovať do spomínaného registračného sídla. Registračné sídlo firmy v Bratislave vás vyjde podstatne menej ako keby platíte drahý kancelársky priestor.

Na adrese sa nemusíte fyzicky nachádzať

Ak ešte len svoju firmu rozbiehate a nepotrebujete mať velikánske kancelárske priestory a svoju prácu zvládate robiť aj z pohodlia svojej pracovne, práve pre vás je registračné sídlo to pravé orechové. Na sídle svojej spoločnosti sa nemusíte nachádzať. Už len to, že registračné sídla sú na vychýrených bratislavských uliciach vám prinesie úspech. Uvidíte, behom chvíle sa o vás dozvie viac zákazníkov, a to oveľa skôr, ako si stihnete vybrať a kúpiť balíky tonerov do svojej tlačiarne.

 

"Čo si dokáže ľudská myseľ predstaviť a čomu uveriť, to dokáže aj dosiahnuť." Napoleon HillBuďte prvý