Pre všetky milovníčky módnych trendov

Šaty by nemali chýbať v šatníku žiadnej ženy, pretože robia ženu ženou, vnášajú do nášho šatníka krásu, nežnosť a eleganciu. Na každú príležitosť sa vždy hodia iné šaty. Aké šaty si kam a kedy obliecť nemusí byť vôbec umenie, ak vieme, ako na to!

Dámske šaty od počiatku svojej existencie sú kráľovnami ženských šatníkov a pravdepodobne nimi aj ostanú naďalej. Veď sú to práve ony, ktoré dodávajú svojim majiteľkám šarm, eleganciu, atraktívnosť, dvíhajú sebavedomie a premieňajú ich v sexy dračice.

Okúzlená i okúzľujúca

Dámske šaty budú pravdepodobne stále okúzľovať nežné pokolenie a získavať si ženské srdiečka. Je veľa žien, ktoré majú plné skrine rôznych šiat viacerých farieb, strihov, vzorov, materiálov. Doslova na každú príležitosť jedny.

Šaty si môžeme zobrať na rande, na pláž či pracovné stretnutie. Ak siahneme po tých pravých, rozhodne nič nepokazíme. Môžu byť krátke i dlhé, na ramienka, s rukávmi i bez nich, s potlačou i džersejové šaty rôznych strihov či farieb. Dĺžka šiat je tiež rôzna, záleží od toho, do akej spoločnosti sa v nich chystáme a tiež aj od našej postavy. Každej žene totiž svedčí iná dĺžka šiat. Niektorí odborníci na módu tvrdia, že záleží aj od veku dámy.

Dôležitý je aj strih šiat, podobne ako každé iné oblečenie, dokáže skryť nedostatky ženskej postavy a zvýrazniť jej prednosti.

Dve nerozlučné priateľky

 Super priateľku určite ocení každá žena. Spriaznenú dušu, ktorá ju vie vypočuť kedykoľvek a pochopiť všetky trápenia, starosti a problémy. Kto by po takom priateľstve netúžil? Sú však aj „priateľstvá“, ktoré dokáže vytvoriť každá správna žena-keď sa dokonale zladí v oblečení a obuvi.

Čo by ste povedali na kombináciu dámskych šiat s dámskymi teniskami? Možno ešte pred pár rokmi by to bol poriadny faux pas, ale dnes je to veľmi štýlové, elegantné a sexy. Čo takto zladiť štýlové šaty a dámske tenisky Vans? Toto „priateľstvo“ si určite obľúbite!

Zdroj titulky: pixabay.com

"Čo si dokáže ľudská myseľ predstaviť a čomu uveriť, to dokáže aj dosiahnuť." Napoleon HillBuďte prvý