Praktické rady, ktoré vám pomôžu schudnúť nadbytočné kilogramy

Každá druhá žena túži zhodiť nejaké to kilečko, ktoré pribrala počas vianočných sviatkov. Niektorým sa to darí úspešné, iné zase nevedia nájsť ten správny spôsob chudnutia.

Ak chcete schudnúť nadbytočné kilogramy, čo by ste mali robiť?

Skúsiť to môžete aj liekmi na chudnutie

Prípravky na chudnutie zlepšujú spaľovanie tukov a zmierňujú hlad. Lieky na chudnutie ale kupujte od overených zdrojov. Nemôžete si dávať lieky, ktorých výrobcov a dodávateľov nepoznáte a nikto z vášho okolia nemá s nimi skúsenosti. Je potrebné si vybrať najlepšie lieky na chudnutie, ktoré neuškodia vášmu tráviacemu ústrojenstvu a nezaťažia váš organizmus.

Lieky nakupujte jednoznačne len u overených predajcov. Musia to byť lieky, ktoré podliehajú prísnym EÚ normám.

Dôkladné prežúvanie každého sústa

Na naše telo má vplyv aj to, ako rýchlo jedávame. Ak doslova hlceme, kilogramy sa na nás lepia rýchlejšie. Je potrebné, aby ste prežúvali každé jedno sústo. Nestojte pri konzumácii jedla, ale sadnite si a nenechajte sa ničím rozptyľovať. V súčasnej dobe si nesadáme za jedálenský stôl bez mobilu a to je chyba. Na jedlo sa musíme 100% sústrediť, vychutnať si každé sústo a dôkladne ho prežuť. Vôbec si to neuvedomujeme, ale aj to, ako jedávame, má vplyv na naše tráviace ústrojenstvo.

Ovocné  a zeleninové smoothie vás zachráni

Nadbytočné kilogramy schudnete jedine po úprave jedálnička. Vynechajte mastné a sladké a nahraďte ich ovocím a zeleninou. Vyskúšať môžete aj smoothie. Chutné ovocné a zeleninové šťavy vás zasýtia, dodajú všetky potrebné vitamíny. Môžete kombinovať naozaj všetko, variantov je moc. Potrebujete však výkonný mixér na smoothie, ktorý dokáže rozmixovať aj to „najtuhšie“ ovocie, či zeleninu.

Skúste namiesto bieleho pečiva jedávať skôr semienka, oriešky a namiesto sladkostí jedávajte skôr ovocie. Nezabúdajte však, že ani s ovocím to netreba moc preháňať. Ak chcete robievať smoothie, robievajte ho skôr zo zeleniny.

Zdroj titulky: pixabay. com

"Čo si dokáže ľudská myseľ predstaviť a čomu uveriť, to dokáže aj dosiahnuť." Napoleon HillBuďte prvý