3 dôvody prečo je práca z domu rozhodne lepšia!

Zamýšľali ste sa niekedy nad tým aký by bol váš život keby ste nemuseli pri najlepšom vstávať každé ráno o 6:30? Možno, že ste ranné vtáča ale väčšina z nás ranné vstávanie neznáša a doslova ho ešte prespí na ceste vo vlaku. Ak vás zaujíma aký je život v súlade s prácou z domu, prečítajte si skúsenosti študentky, ktorá mala možnosť pracovať aj z pohodlia domova.

Pohodlie a čas

Výhodou práce z domu je fakt, že ráno môžem vstať jednoducho  kedykoľvek. Dokonca aj vtedy, ak moje ráno pokladám za 12:00 či 13:00 poobede. Jediným ,,obmedzením“, ktorým sa musím riadiť je deadline, teda posvätný čas, kedy si moji nadriadení vyžadujú mať hotovú prácu. Do tohto času je úplne jedno či som si svoju prácu urobila včera alebo či dnes hrám piškôrky. Pretože pravidlami, ktorými sa pri takejto činnosti treba riadiť sú práca a deadline.

Inšpirácia a oddych 

Je možné, že existujú ľudia, ktorým sa jednoznačne lepšie rozmýšľa priamo v kancelárii. Veď vtipní kolegovia a príjemní klienti sú to najlepšie, čo si marketér môže úprimne želať. Teda okrem vynikajúcich štatistík, čísel a ďalších spokojných  klientov.  Pre mňa ako študentku je rozhodne lepšia práca z domu, vďaka ktorej si dokážem kvalitne zadeliť čas medzi školu, činnosť a iné povinnosti, pričom som neustále v kontakte so svojimi kolegami. Navyše rannú prechádzku môžem bez problémov odložiť na večer, keďže nie som fyzicky vyčerpaná.

S kýmkoľvek a kdekoľvek 

Väčšinou, mi pri notebooku robí spoločnosť môj milovaný kocúr, vďaka ktorému sa odreagujem. Výhodou je aj myšlienka, že nemusím tŕpnuť nad tým, či má v miske dostatok jedla. Keď je pri mne, všetko ide ľahšie a veselšie. Dokonca musím zhodnotiť, že vďaka nemu som niekoľkokrát dostala ozaj skvelé nápady. Avšak keďže sa treba neustále vzdelávať, častokrát strávim aj nejakú tú hodinku sledovaním informácii zo sveta, pričom relaxujem na balkóne alebo v pohodlí samotného gauča.

Zdroj forografie: pixabay.comBuďte prvý