Porsche Macan Turbo s paketom Performance

Všetky modely Porsche Macan obsahujú preplňované motory, pričom verzia Turbo (s veľkým T) je najrýchlejším a najvýkonnejším modelom. Teraz vďaka novému paketu Performance si Macan Turbo upevňuje svoju pozíciu jedného z najrýchlejších SUV na svete.

S balíčkom Performance sa zvýšil výkon 3,6-litrového V6 motora s dvojitým turbom na 440 konských síl (o 40 koní viac) a 600 Nm krútiaceho momentu (nárast o 50 Nm). Superšportové SUV teraz zrýchľuje z nuly na 100 km/h za 4,2 sekundy a dosahuje maximálnu rýchlosť 272 km/h. Týmto hodnotám môžu rivali v podobe Audi SQ5, Mercedes-AMG GLC43 či BMW X3 iba ticho závidieť.

Porsche Macan Turbo: najlepšie športové SUV

V prípade, že sa rozhodnete pre nový Macan Turbo s balíčkom Performance, získate auto s nižším odpružením, ešte výkonnejšími brzdami, a balíčkom Sport Chrono v štandardnej výbave. Performance Pack taktiež pridáva 21-palcové kolesá, podobné ako má Porsche 911 Turbo, LED svetlomety a ozdobné lišty v čiernej farbe. Interiér dostal vďaka karbonóvým dielom a kože Alcantara športovejší nádych.

Novinka je k dispozícii za 100.000 EUR, čo je o 20.000 EUR viac ako za základný Macan Turbo. Napriek tomu, že Macan Turbo je sám o sebe impozantným strojom, nemusí byť verzia Performance pre mnohých žiadaným upgradom. Poskytuje totiž iba mierne zvýšenie výkonu za dosť veľký obnos peňazí.

Rýchle automobily a jachty, drahé nehnuteľnosti a dovolenky, ale aj špičková spotrebná elektronika pre náročných.Buďte prvý