Ostrov Svätý Krištof s novým prístavom pre superjachty od roku 2017

Populárny prístav pre superjachty na ostrove Svätý Krištof v Karibiku sa čoskoro dočká obnovy. V luxusnom rezorte pribudne prepracovaný Superyacht Marina Village, ktorý pre jachtárov ponúkne nové miesto na nakupovanie a sociálnu interakciu. Pre milovníkov jácht sa tak stane ešte viac vyhladávanejším.

Pribudne aj rekonštruovaná budova o rozlohe 3300 metrov štvorcových, ktorá pripomína akýsi sklad zo zašlých čias. Poslúži ako kontaktné miesto pre komunitu. Za klenutými vchodmi z ručne vyrábaných tehál sa bude nachádzať fitnes centrum, realitné centrum, spoločenské priestory, colné a imigračné stanice a iné.

Okrem toho obec predstaví širokú škálu kaviarní, butikov a obchodov, rovnako ako špecálne obchodíky s rumom, v ktorých budú predávať miestni obchodníci. Strešné terasy s výhľadom na prístav a Karibské more bude možné prenajímať na súkromné akcie. Letovisko bude definitívne dokončené začiatkom roka 2017.

Zdroj fotografií

 

Rýchle automobily a jachty, drahé nehnuteľnosti a dovolenky, ale aj špičková spotrebná elektronika pre náročných.Buďte prvý