Originálne tieniace prvky, ktoré si vás svojou kvalitou získajú

Konečne sa končí dlhé zimné obdobie krátkych dní a s minimom slnka. Prichádza jar, kedy sa začne všetko okolo nás prebúdzať. Z jediného však nebudeme mať radosť, a to s lietajúceho hmyzu a prehrievania interiéru. Aj keď sme radi, že máme slnka podstatne viac ako cez zimu, horúci interiér navyše plný lietajúceho hmyzu nám nie je dvakrát po chuti. Kúpte si originálne tieniace rvky, ktoré vás ochránia pred lietajúcim hmyzom, priestor presvetlia, ale ochránia ho aj pred prehrievaním. 

Screenové rolety

Ak ste ešte nikdy nepočuli o vonkajších screenových roletách, teraz je ten správny čas dozvedieť sa o nich niečo. Ak chcete krásne presvetlený interiér domácnosti, ale zároveň nechcete mať vydýchaný vzduch, kupujte si len a len tieto rolety. Čím sú ale také výnimočné? Výnimočné sú vďaka redšie tkanej látke, z ktorej sú tieto rolety vyrobené. Vy zvnútra vidíte von, ale nikto zvonku nevidí k vám dovnútra. Sú odolné voči poveternostným podmienkam a žiadne zlé počasie ich nemôže zaskočiť a poškodiť. Pôvodne boli navrhnuté na presklené regály obchodov, ale čoraz častejšie ich máte možnosť vidieť na rodinných domoch. Poskytujú súkromie, ale zároveň nebránia prenikaniu svetla do interiéru. Tak čo, pôjdete si ich aspoň pozrieť?

Záclony

Klasické a pritom stále veľmi obľúbené záclony si nájdu miesto aj u vás doma. Niet pochýb, že stále patria k obľúbeným tieniacim prvkom. Kúpite ich naozaj kdekoľvek a výber vzorov, farieb, dĺžok, šírok je naozaj veľký. Vo väčších miestnostiach, ak chcete zabrániť prenikaniu intenzívneho slnečného žiarenia do interiéru, vám odporúčame kupovať moderné záclony až po zem. Miestnosť opticky predĺžia.

Vyberte si pre vás najvýhodnejší

Vychutnávajte si prvé jarné lúče aj v interiéri vášho domova, ale dávajte si pozor, aby sa interiér domácnosti príliš neprehrieval. Ak si vyberiete jednoduché záclony, ich farebné prevedie laďte s dominantnou farbou v danej miestnosti alebo s tapetami. Ak sa rozhodnete pre efektívnejšie screenové rolety, dávajte si pozor, aby nezasahovali do zábran proti vtákom, ktoré ste umiestnili, resp. sa chystáte umiestniť na fasádu vášho domu. Okrem screenových roliet si pozrite ponuky plachiet, pergol, ale nepohrdnite ani dobrou klasickou záclonou.

"Čo si dokáže ľudská myseľ predstaviť a čomu uveriť, to dokáže aj dosiahnuť." Napoleon HillBuďte prvý