Obuv, v ktorej sa budú vaše nohy cítiť vždy pohodlne

Pomaly, ale isto už budeme schovávať zimnú obuv a nahradíme ju jarnou. Ak vám v botníku chýbajú originálne jarné kúsky a k svojmu obľúbenému jarnému kabátiku a štýlovej sukni si nemáte čo obuť, poradíme vám, akú obuv si z ponuky vyberať, aby ste sa v nej cítili aj po niekoľkých hodinách pohodlne a na prstoch sa vám neobjavovali žiadne pľuzgiere.

Tenisky slip on

Tenisky, ktoré vám poskytnú pohodlie aj na niekoľko hodín. Rozlúčte sa so šnurovaním a objednajte si tenisky, ktoré sa vám skvele hodia aj k štýlovému saku, elegantným cigaretovým nohaviciam alebo k SLIM džínsom. Tohtoročnú jar budú IN tenisky slip on s kvalitnou koženou výstelkou a krásnymi vyšívanými vzormi. Vyšívané vzory sa tešia veľkej popularite nielen medzi staršou generáciou, ale aj medzi mladou. Populárne sú aj tenisky slip on s výraznou mašľou.

Tenisky slip on si obujete raz dva, a to aj vtedy, ak ráno nestíhate do práce. Našuchnete a idete!

Dámske mokasíny

Medzi pohodlnú jarnú obuv môžeme pokojne zaradiť aj dámske mokasíny. Dámske mokasíny vám odporúčame nosiť výlučne len k sukniam alebo kratším nohaviciam. Sú vhodnejšie do teplých dní, kedy vás nebude oziabať na nohy a budete si môcť pokojne vychutnať mäkké vnútro tejto obuvi. Túto jarnú sezónu poletia najmä dámske mokasíny v bledoružovej, žltej, zelenej, modrej, ale i béžovej farbe.

Dámske mokasíny, ale ani tenisky slip on si nebrávajte do horského terénu. Aj keď budete mať zaplatené poistenie do hôr, potrebujete pevnejšiu turistickú obuv. Takúto obuv si nechajte len na prechádzky okolo plies.

Kvalita zvršku a podrážky

Ak vám nie je ľahostajné zdravie vašich chodidiel a chcete sa vyhnúť haluxu, tvorbe kurieho oka a nechcete, aby sa vám nadmerne potili, vyberajte si kvalitnú obuv od overených predajcov. Tohtoročnú jar si vychutnávajte pohodlie farebných dámskych mokasín, tenisiek slip on, ale i jednofarebných dámskych poltopánok. Na prelome zimy a jari oceníte členkové čižmy na podpätku. Pri výbere akejkoľvek obuvi si všímajte nielen kvalitu zvršku, ale i vnútornej podšívky a kvalitu podrážky.

"Čo si dokáže ľudská myseľ predstaviť a čomu uveriť, to dokáže aj dosiahnuť." Napoleon HillBuďte prvý