Numarine 70 Flybridge: 20 metrová jachta so všetkým čo k tomu patrí

Numarine 70 Flybridge mala svoju premiéru v septembri minulého roka na festivale v Cannes. Jachta pochádza z novej generácie európskych motorových plavidiel. Zaujme najmä veľkorysou ponukou priestoru pri svojej kompaktnej dĺžke.

Štýl a úroveň spracovania je na podobnej úrovni ako v príp. konkurencie. Turecké lodenice dali plavidlu trochu agresívnejší dizajn exteriéru. Dlhá štíhla predná časť s veľkými oknami po stranách celého trupu vrátane radarového oblúka dodávajú plavidlu nezameniteľný vzhľad.

Flybridge je urastená jachta s pekným profilom a veľmi rozumným využitím vnútorného priestoru. V prednej časti pred veľkým horným kormidlom sa nachádza veľké ležadlo s priestorom v tvare L a stolom. Veľký otvorený priestor v zadnej časti je určený na prepravu čohokoľvek, ale rovnako dobre poslúži na rôzne spoločenské akcie. Na prednej palube sa nachádza oddelený salónik pre menšie skupiny alebo pár.

Dobrý pocit z obrovského priestoru na relatívne malej jachte pokračuje v celom vnútornom priestore. Numarine odviedla dobrú prácu v príp. dizajnu salónika, ktorý je inak veľmi priestranný a elegantný. Veľké okná poskytujú 360 stupňový výhľad a napĺňajú celý priestor prirodzeným svetlom. Dubové drevo s bielymi prvkami bez akýchkoľvek priečnych prepážok iba podčiarkujú dobrý priestorový pocit.

Otvorená kuchyňa je umiestnená neobvykle v prednej časti vľavo. Jedálenský stôl a obývací priestor je hneď oproti kuchyni.

Zadná časť obsahuje po oboch stranách salóniky v tvare L. Celá sociálna oblasť splýva s vonkajším kokpitom a otvorenými dverami, vďaka čomu vznikol otvorený priestor ideálny napr. na usporiadanie párty. V podpalubí uprostred je situovaný apartmán s opäť vynikajúcimi priestorovými podmienkami. Svoje miesto si tu našla veľká manželská posteľ s bielizníkom, šatňou, veľkou kúpeľňou a vlastným sprchovacím kútom.

 

Zdroj: numarine.com

Rýchle automobily a jachty, drahé nehnuteľnosti a dovolenky, ale aj špičková spotrebná elektronika pre náročných.Buďte prvý