Nepodceňte ochranu vašich zásielok a investujte do kvalitnejších obálok

Kuriérske služby sa za posledné roky výrazne skvalitnili, avšak stále sa nájdu prípady, ktorým donášková služba príliš nevonia a radšej si tovar kúpia v kamennej predajni. Ak prevádzkujete e-shop a chcete, aby boli vaši zákazníci aj naďalej spokojní, nemali by ste podceňovať ochranu zásielok a mali by ste investovať do kvalitnejších obálok.

Kuriérske plastové obálky

Odporúčame vám nakupovať balenie pevných kuriérskych plastových obálok. Sú 100 % nepriehľadné a ich výhodou je najmä jednoduchá manipulácia. Tovar vložíte a obálku zalepíte. Kuriérske plastové obálky sú vhodné aj na prepravu väčšieho tovaru, akým je napríklad oblečenie. Ak teda podnikáte a prevádzkujete e-shop s oblečením, tieto plastové kuriérske obálky sú pre vás najvhodnejšie.

Bezpečnostné plomby

Ak sa predsa len obávate, či tovar príde k zákazníkovi nepoškodený, okrem kuriérskych plastových obálok si kúpte bezpečnostné plomby. Budete mať istotu, že nikto nevnikne do kuriérskej obálky a neodcudzí prepravovaný tovar. Ľahko sa môže stať, že sa k obálke niekto dostane a môže ju otvoriť. 

Bezpečnostnými plombami si zaistíte bezpečnosť vášho tovaru smerujúcemu k zákazníkovi. Bezpečnostné plomby oceníte najmä, ak chcete prepraviť dôležité dokumenty, ba dokonca aj finančnú hotovosť. 

Práve finančná hotovosť môže dráždiť dlhoprstých. Nepodceňte situáciu a investujte do ochrany prepravovaného tovaru.

Zákazníci vám budú dôverovať

Ak využívate leteckú prepravu, zákazník si veľmi dobre uvedomuje, že žiadne omeškanie a poškodenie tovaru mu nehrozí, pretože letecká preprava je najrýchlejší a najbezpečnejší spôsob prepravy. Ak ale neexpedujete tovar do zahraničia – na druhý kontinent, zákazníka si získate jedine vtedy, ak zabezpečíte bezpečnosť prepravovaného tovaru.

Ak chcete, aby sa k vám zákazníci vrátili, nepodceňujte ochranu prepravovaných zásielok.

Zdroj: titulka

"Čo si dokáže ľudská myseľ predstaviť a čomu uveriť, to dokáže aj dosiahnuť." Napoleon HillBuďte prvý