Nenechajte si ujsť netradičnú atrakciu na nórskej výletnej lodi

Luxusné výletné lode toho ponúkajú veľa. Relax pre unavených, dobrodružstvo pre aktívnych a spoločnosť pre extrovertov. Každý z nich si príde na svoje. Očakávali by ste však na otvorenom mori zážitok z virtuálnej reality? Je nepravdepodobné, že by vás na niektorej lodi sprevádzali VR simulátory.

Nórska výletná loď takýto simulátor ponúka. Konkrétne si môžete vyskúšať reálnu jazdu na Formule 1. Od septembra budete mať možnosť vyplávať na otvorené more na úplne novej nórskej lodi. Získate prístup k prvotriednej kuchyni, zábave a vybaveniu – k pretekárskemu autu Williams F1 z roku 2009.

Špecialisti z CXC Simulations vytvorili najpokrokovejší simulátor pre osobné a profesionálne použitie, ktorý premenili na pretekársky monopost Williams FW31. Po ôsmich mesiacoch práce vyrobili niečo, čo nemá vo svete obdobu. Súčasťou simulátora je originálny volant s posilňovačom, nastaviteľné pedále, systém priestorového zvuku a panoramatické monitory s vysokým rozlíšením. Hostia si môžu zasadnúť do rovnakého sedadla v akom sedel majster sveta F1 Nico Rosberg.

Vodiči sa môžu nechať teleportovať napr. na slávnu trať Circuit de Spa Francorchamps v Belgicku či na ďaľšie okruhy na ktorých môžu auto dokonale otestovať. Neuveriteľný podvozok CXC Motion Pro II (s replikátormi vibrácií) síce nie je súčasťou výbavy Formule 1, ale v simulátore má svoje opodstatnenie. Môžeme vám garantovať, že zákazníci Nórskej výletnej lode tak získajú nezabudnuteľný zážitok. Nemali by si však zabudnúť pribaliť helmu!

Zdroj: Cxcsimulations.com; ncl.com

 

Rýchle automobily a jachty, drahé nehnuteľnosti a dovolenky, ale aj špičková spotrebná elektronika pre náročných.Buďte prvý