Najpopulárnejšia bitkárka sveta Ronda Rousey o svojej výplatnej páske

Hoci blonďavá terminátorka Ronda Rousey prišla o titul UFC v súboji s Holly Holm, aj naďalej ostáva najpopulárnejšou “bitkárkou” sveta. Jej šokujúca prehra v octagone v novembri obletela celý svet, no primát najlepšie zarábajúcej ženskej športovkyne jej patrí stále.

Rousey je naozaj kontroverznou postavou sveta športu. Niekto ju miluje, iný zase nenávidí. Dôvodom môže byť jej jemná arogancia, vysoké sebavedomie či prostorekosť. Faktom však je, že po drvivej prehre bude zaujímavé sledovať jej možnú zmenu správania, ale ruku na srdce, život v luxuse dokáže človeka ovplyvniť. A zatiaľ čo veľkosť jej majetku nepoznáme, pretože “zaručené” správy na internete tvrdia vždy niečo iné, niektorí kritici sa nazdávajú, že si Ronda status “najlepšie platenej športovkyne” nezaslúži. Zápasníčka preto vydala nasledujúce vyhlásenie:

“Myslím, že výška výplaty súvisí s tým, koľko spoločnosti zarobíš. Nie som najlepšie platenou bojovníčkou preto, lebo majitelia chcú voči ženám urobiť pekné gesto. Dobre ma platia len z jediného dôvodu – prinášam im najvyššie zisky”.

1401x788-GettyImages-480838526

Ronda Rousey

Ronda si len za jeden zápas v klietke dokáže zarobiť zhruba 130,000 amerických dolárov a pokiaľ budú fanúšikovia podporovať produkt UFC, nastolený trend čaká pokračovanie. Jej vyššie spomenutý súboj s Holly Holm sledovalo v Melbourne 56.214 divákov.

Momentálne nie je jasné predpovedať, akým smerom sa bude kariéra rodáčky z Kalifornie uberať. Ale hlavu vešať nemusí, veď sa stala jednou z najzaujímavejších postáv športovej sféry.

"Čo si dokáže ľudská myseľ predstaviť a čomu uveriť, to dokáže aj dosiahnuť." Napoleon HillBuďte prvý