Najlepšie noci sú tie, ktoré si nenaplánujete

Tie najlepšie zážitky si môžete užiť len vtedy, keď na chvíľu prestanete plánovať, začnete si vychutnávať moment, počúvať svoju intuíciu a necháte sa unášať okamihom. Len tak sa môžete dostať na miesta, ktoré ste dosiaľ nepoznali a okúsiť niečo špeciálne. Napríklad novú limitovanú edíciu ABSOLUT FACET. 

Neplánované situácie nás často podnietia pozrieť sa na veci z iného uhla. Len tak môžeme vidieť všetky odtiene a odlesky toho, čo čaká na svoje objavenie. Tým je inšpirovaná aj limitovaná edícia ABSOLUT FACET, ktorá spája nevšedne zaujímavý dizajn so známou chuťou obľúbenej vodky ABSOLUT.

  • Absolútne originálny dizajn

Unikátna fľaša ABSOLUT FACET je vyrobená z fúkaného skla a jej povrch tvorí množstvo malých zošikmených plôch. Jedinečná farba polopriehľadnej fľaše je výsledkom kobaltovo zafarbeného skla, ktoré si nevyžaduje žiadne ďalšie dekorácie. Je špeciálne vyrobená a preto odráža svetlo nielen vďaka zošikmeným plochám na jej povrchu, ale aj cez celú fľašu naplnenú obľúbenou čistou vodkou ABSOLUT.

facet-pack-shot-no-shadow_rgb_bottle_white_700ml-tif_large

Asymetrická fľaša ABSOLUT FACET so skosenými hranami pripomína drakoham – keď na ňu zasvieti svetlo, jeho odlesky hrajú na všetky strany. Dizajn fľaše symbolizuje nekonečno možností, ktoré môže človek počas noci či jedného večera zažiť a ktoré si najlepšie vychutná vo chvíľach, kedy si neplánuje, na aké miesto ho noc zavedie – tak, ako odlesky svetla na fľaši ABSOLUT FACET. Tie absolútne najlepšie veci sa skrátka dejú neplánovane.

  • Absolútne jedinečné zážitky 

ABSOLUT FACET je tu pre všetkých, ktorí sa neboja vyskúšať veci, ktoré sa im sčista-jasna ponúkajú. Ak stále navštevujete rovnaké miesta s rovnakými ľuďmi a vychutnávate si pritom stále to isté, možno je načase to zmeniť. Najlepšie okamihy svojho života si nenaplánujete, no o to viac si ich užijete. Tak, ako absolútne jedinečné #absolutnights, ktoré prinášajú množstvo nezabudnuteľných neplánovaných zážitkov.

ABSOLUT FACET nasleduje tradíciu úspešných limitovaných edícií – ABSOLUT Warhol či ABSOLUT Electrik. Pre fanúšikov vodky ABSOLUT je na celom svete pripravených 2,5 milióna fliaš tejto unikátnej limitovanej edície, ktoré si môžete vychutnať čisté alebo v špeciálnych drinkoch. Prestaňte plánovať, nechajte sa viesť svojou intuíciou a sledujte FB konto ABSOLUT.Buďte prvý