Najbohatšie deti Hollywoodu

Zdá sa, že život  je celkom iný ako tomu bolo pred desiatimi rokmi. Možno, že k tomu dopomohli teenageri, ktorí vďaka svojim bohatým vedomostiam a skúsenostiam dokázali vytvoriť unikáte webové stránky ako aj aplikácie, ktorých predajom následne zbohatli.

Kedysi, približne v polovici 60-tych a 70-tych rokoch bolo bohatstvo výsledkom celoživotnej práce ľudí, avšak dnes sa už plným kontom môžu popýšiť aj deti, ktorých bohatstvo presahuje  bežný príjem ,,dospeláka“.

Medzi ľudí, ktorí zdedili slušnú časť peňazí, patria teenageri, ktorí sú teda mladší ako 25 rokov. Pričom je potrebné spomenúť, že sa jedná o Američanov. Na svete existujú ľudia, ktorí sa svojou prácou usilujú napredovať postupne, avšak aj takí, ktorým ku bohatstvu pomohla jediná  jedinečná myšlienka, ktorá im úplne zmenila život.

ROSE DOROTHY DAURIAC – 56 miliónov dolárov

Rose Dauriac je dieťa herečky Scarlett Johansson a jej ex manžela, ktorého poznáme pod menom Romain Dauriac. Pár si dal zbohom v roku 2017, kedy ukončil svoj spoločný vzťah, ktorý trval viac ako tri roky manželstva. Avšak z manželstva pochádza štvorročná dcérka.

Herečka Scarlett, ktorá je populárna  hlavne kvôli svojej úlohe ako Black Widow si prilepšila o 100 miliónov dolárov. Jej ex manžel Romain zarobí približne 1,5 milióna dolárov. Zdá sa, že podľa odhadov, bude mať Rose približne 56 milióna dolárov vďaka príjmu od svojich rodičov.

KYLIE JENNER – 50 miliónov dolárov

Kylie Jennerová  patrí do rodiny ,,Kardasianiek“ a je z nich najmladšia. Napriek tomu že má len 20 rokov, je  svetom považovaná za TV celebritu, modelku a populárnu osobnosť sociálnych sietí. Napriek jej nízkemu veku, podnikla viacero svojich podnikateľských činností a objavila sa tiež v rámci svojej rodinnej TV show. Práve toto sú dôvody, prečo údajne zarába viac ako jej sestra Kendalls.

Kylie má vlastnú spoločnosť, ktorej hodnota sa odhaduje na 50 miliónov dolárov, pričom  zarábajú hlavne j make-up linky, ktorú nazvala menom Kylie Cosmetics.

?

A post shared by KYLIE KRISTEN JENNER (@kylie.glamm) on

LIVA, VEDA A LIVINGSTON – 79 miliónov dolárov

Tri deti Camily a Matthew McConaughey môžu byť síce mladšie ako 10 rokov avšak aj napriek tomu sa na tomto zozname nachádzajú. A to práve z dôvodu, že ich rodičia získali určité majetky, vďaka ktorým sa v ten správny čas do ich rúk dostane okolo 100 miliónov dolárov.

Matthew a jeho manželka Camila v súčasnosti majú za sebou množstvo projektov, čo znamená že ich  deti budú aj naďalej patriť na zoznam najbohatších detí sveta.

AXL DUHAMEL – 45 miliónov dolárov

Axl je štvorročný syn Fergie a jej  ex manžela Josha Duhamela.  Párik sa rozišiel v roku 2017 avšak z ich vzťahu pochádza jediný syn. Tvrdí sa, že obaja rodičia majú ,,cenu“ až 60 miliónov dolárov, čo môže byť dôvod, prečo Ohfabuloso odhaduje, že sám Axl by mohol  byť oceňovaný na 45 miliónov dolárov.

Aj keď je Axel už štvrtý rok jednou z najmladších hviezd na tomto zozname, patrí taktiež k jednému z najbohatších detí.

I guess we both like sea turtles.

A post shared by Josh Duhamel (@joshduhamel) on

KNOX & VIVIENNE JOLIE PITT – 67,5 milióna dolárov

Brad Pitt a Angelina Jolie  uchýlili  viacero detí počas ich vzťahu. Párik sa tiež rozišiel v roku 2017, uvádza sa, že Knox a Vivienne sú dve deti, ktoré budú mať z dedičstva najväčší prospech.

Predpokladá sa, že Jolie a Pitt majú spolu príjmy vo výške okolo 400 miliónov dolárov, čo znamená, že ich deti  v priebehu niekoľkých rokov, nadobudnú  od rodičov takmer 70 miliónov dolárov. Knox a Vivienne tiež majú štyroch súrodencov, ktorí sa volajú Maddox, Pax, Shiloh a Zahara, ale v roku 2008   ku nim pribudli  dvojčatá, ktoré poslali médiá do šialenstva a prvé obrázky detí sa stali najdrahšími fotografiami, ktoré sa predali za 14 miliónov dolárov.

TAG someone you love ❤️

A post shared by Angelina Jolie (@angelinajolieofficial) on

Zdroj článku: therichest.com

Zdroj fotografie: us.hellomagazine.comBuďte prvý