Móda pre moletky: 7 osvedčených trendov, ktoré musíte poznať

Máte strach z nakupovania, pretože vám nikdy nič nesedí? Veľké bruško, hrubšie stehná, široké ruky. Je to nočná mora! Ak sa vás toto všetko týka, alebo minimálne jeden z týchto problémov, tak vitajte v klube. Nie ste sama a som presvedčená, že je takých okolo nás ešte oveľa viac.

Teraz je na mieste si uvedomiť, že toto nie je koniec sveta. Musíte sa ale naučiť, ako na tom popracovať. Príjmite samú seba taká aká ste, obliekajte sa múdro. Ak chcete schudnúť a vtesnať sa aj do menších šiat, chce to správnu stravu a cvičiť. Toto sú tie pravidlá, ktorými by ste sa potom mali riadiť aj vy.

Spodná bielizeň je základ

Nosiť spodnú bielizeň, ktorá je vám pohodlná je na nezaplatenie. Hľadá sa veľmi dlho, ale ak ju nájdete, zamilujete si ju. Ak chcete zakryť bruško je potrebné si dávať pozor na pár drobností. V prvom rade zvážte výškové spodné prádlo. Čo sa tým myslí? No predsa nohavičky s vyšším pásom, ktoré dokážu zakryť bruško. Nazývajú sa dokonca aj ako sťahovacie nohavičky.

Ak sa ale zameriame na podprsenku je správne vybrať si takú, ktoré nie je príliš voľná, aj keď je mnohokrát oveľa príjemnejšia. Nájdite si takú, ktorá bude vytvárať pre vaše prsia oporu a bude ich držať pevne, teda nejakú tesnejšiu. Výber je pomerne veľký. 

Sťahovacie prádlo – naša záchrana

Ak ste ešte nikdy neskúsili sťahovaciu bielizeň, určite by ste mali. Tieto kúsky prádla spravia so ženskou postavou skutočne divy. Dokonca mnohokrát aj ženy, ktoré so svojou postavou nejaký vážny problém nemajú po nej radi často siahnu. Ak sa bojíte, že v tomto nebudete môcť dýchať, mýlite sa. Už dávno to nie je o starodávnych korzetoch, ktoré vás stiahli, tak že ste sa mohli ledva hýbať.

Sťahovacie prádlo je neskutočne pohodlná bielizeň, preto je aj tak obľúbená. Ešte k tomu vytvára takú ilúziu, o ktorej sa vám ani nesnívalo. Sľubujem vám, že si ju zamilujete. Najväčší výber a skvelé ceny má Astratex. Pozrite a uplatnite zľavový kód Astratex z KuponyZdarma.sk a získajte dopravu zdarma, extra zľavu alebo iné výhodu. Každá zľava je ihneď platná a môžete ušetriť aj desiatky eur.

Na postoji tela záleží

V konečnom dôsledku, či si to uznáte alebo nie – nie je to len o obliekaní. Náš postoj tela prezrádza tak veľa. Je preukázané, že ak nestojíte alebo nesedíte vzpriamene, vaše brušné svaly sa automaticky uvoľnia a bruško je tu. Nie je preto všetko len o oblečení, aj keď môžete byť oblečená dokonalo. Ak budete vzpriamená, pomôže to nie len celkovému dojmu, ale aj vášmu zdraviu. Myslite na to.

Taktiež môžete nosiť šaty, ktoré neupozorňujú na väčšie brucho. Ak máte menšie prsia, môžete nosiť tričká, či plavky, ktoré sú vpredu viac nariasené. Je toľko možností ako upriamiť na silné stránky a zakryť tie slabé. Dôležité je len úprimne sa zhodnotiť a nájsť svoje nedostatky a naopak. Potom to už ide hladko.

Farby, vzory a látky nás majú v moci 

Možno sa to na prvý pohľad nezdá, ale každá látka robí s postavou niečo iné, tak ako aj farba, vzor či tvar. Ak si chcete zakryť bruško, potom navrhujem čiernu farbu a oblečenie s prúžkami zvislo. Nikdy nie vodorovne, to spraví presne opačný výsledok. Taktiež si vyberajte skôr voľnejší materiál, ten na vaše bruško neupozorní.

Môžete sa to snažiť aj zakryť. Táto technika funguje priam neskutočne, priliehavý sveter s jednoduchých tričkom robí divy a ešte to vašu postavu predĺži. Obtiahnuté šaty tiež nie sú najšťastnejšou výhrou ak sa na to práve necítite a svoje bruško by ste skutočne chceli zakryť.

Čo sa materiálov a sukní týka, zvoľte si voľný strih sukne, ktorá vám je možno až po kolená a nižšie. Ak si oblečiete jednoduché tričko a na to dáte sukňu, ktorá bude voľná a bude vám začínať asi tak niekde od pupka, všetky nedokonalosti sa skryjú presne pod ňu. Zázračné, však? Stačí si len nájsť to pravé.

Obliekajte sa múdro

Už dávno to nie je o šialene farebnom oblečení. Čím ženskejšia ste a klasickejšie sa obliekate, tým lepšie. Prv, než sa do toho ale pustíte, musíte poznať základné pravidlá. Pozrite sa na seba do zrkadla a nájdite svoje silné a slabé stránky vašej postavy. Slabé stránky sa snažte zakryť a tie silné pozdvihnúť. Môžu to byť napríklad plné pery, ktoré upozornia a ľudia sa tak zamerajú na vašu tvár viac ako napríklad na vašu postavu.

Áno, niekedy príde zlá veľkosť. Taký tovar treba vrátiť, ak zbytočne zvýrazňuje vaše nedostatky. V tomto má perfektnú výhodu obchod ZOOT. Doprava z obchodu je na celý nákup zadarmo a okrem toho aj pri tovare, ktorý chcete vrátiť. Vy nezaplatíte ani cent, obchod si po tovar sám pošle kuriéra a doprava naspäť vás nebude nič stáť. Ak chcete ušetriť aj pri nákupe, pozrite na KuponyZdarma.sk a na zľavový kupón ZOOT. Kupóny sú ihneď platné, získajte extra zľavu k nákupu.

Čierna robí divy

Pamätajte na jedno, čierna skutočne zoštíhľuje a nikdy s ňou nič nepokazíte, práve naopak. Vie vám veľmi pomôcť práve vtedy, keď to najviac potrebujete. V lete síce nie je najlepšou voľbou, pretože sa iba celé spotíte, ale na príjemné chladné večery je táto farba ako stvorená. Môžete ju nosiť spolu s nejakými dlhými nariasenými šatami až po členky. Na to možno nejakú jemnú šatku cez ruky, ktorá nepriláka veľa pozornosti a máte skryté nedokonalosti rúk, bruška a nôh zároveň. A ani by som sa nečudovala, keby za vami prišli vaši známy s tým, či ste náhodou neschudla.

Radšej väčšie ako menšie

A azda posledný tip je tričko o číslo či dve väčšine spolu s obtiahnutejšími nohavicami. Také tričko bude samozrejme aj o niečo dlhšie. To je ale presne účel, dlhé voľné a zároveň štýlové. V poslednej dobe sa takéto veci nosia a sú veľmi pohodlné zároveň. Mladé dievčatá obľubujú túto kombináciu a musím sa priznať, že ani ja ňou nikdy nepohrdnem. Tá kombinácia je zároveň asi aj najpohodlnejšia.

Kto povedal, že sa musíte uskromniť a nenosiť čo sa vám zachce, len aby ste vyzerali lepšie? Jediné čo potrebujete je obliekať sa múdro a použiť pri tom pár základných trikov, ktoré sme v článku prezradili. Neskôr už stačí jediné – nakupovať. Hľadáte nové oblečenie, no váš nákupný zoznam je väčší než suma, ktorá vám leží na účte? Internetových obchodov s oblečením je množstvo. Zľavové kupóny z KuponyZdarma.sk vám každý nákup ešte zlacnia. Všetky kupóny sú zadarmo, každú zo zliav si môžete ihneď uplatniť pri každom nákupe a zľavy platia do stoviek eshopov.

Pamätajte, nech je vaša postava akákoľvek, milujte samu seba. Ako sa vraví, ľúbte sa a budete ľúbení. To isté platí aj o láske k sebe samej. To ste jednoducho vy, to je vaša výnimočnosť, ktorú vám nikto nezoberie. Spravte z toho vašu silnú stránku. Nezabúdajte na naše tipy a ukážte zo seba to najlepšie.

"Čo si dokáže ľudská myseľ predstaviť a čomu uveriť, to dokáže aj dosiahnuť." Napoleon HillBuďte prvý