Najbezpečnejšie miesto pre vaše kľúče od domu

Ľudia často nechávajú kľúče od od domu pod rohožkou, alebo schované v blízkosti domu. Takáto rutina určite nie je bezpečná. Master Lock teraz predstavuje novú high-tech škatuľku, ktorá je určená pre udržanie stavu bezpečia a nájdenie záložného kľúča. 

Tento nový zámok Bluetooth Miniature Safe od Master Locku sa využíva na uchovanie kľúča a dá sa otvoriť len so správnym heslom, alebo registrovaným smartfónom. Tento špičkový bezpečnostný kľúč sa pripevňuje na vonkajšiu stenu pre ľahký prístup.

Sprievodná aplikácia je v skutku jedinečná a ponúka celý rad bezpečnostných možností. Vlastníci môžu skrinku úplne zakódovať, alebo časovo do nej obmedziť prístup, či ponúknuť ľubovoľnému priateľovi vstup priamo cez smartfón. Táto špeciálna aplikácia používa Bluetooth rozhranie na overenie vstupu vybraných návštevníkov a tá istá aplikácia tiež oznamuje vlastníkom, ak niekto zadá nesprávny kód alebo sa pokúša manipulovať so zariadením.

Cena tohto zámku je približne 140 dolárov.

Zdroj: amlu.com

 

Aj keď preferujem luxus v duši, rada sa kochám peknými vecami, ktoré sú často skvelou inšpiráciou či motiváciou. Nedokážem žiť bez písania, kávy a kníh. Verím, že sny sa môžu stať skutočnosťou, no nikdy to nepôjde ľahko, pretože najlepšie veci si musí človek zaslúžiť!Buďte prvý