Miliardár a spoluzakladateľ Microsoftu Paul Allen ponúka 120 akrový pozemok za 150 miliónov dolárov!

Spoluzakladateľ spoločnosti Microsoft, Paul Allen uviedol na trh domov pochádzajúci z dvadsiateho storočia, ktorý je unikátnym kúskom práve z pomedzi domov v Beverly Hills.

Allen žiada za tento ešte nie celkom dokončený majetok 150 miliónov dolárov. Avšak zdá sa, že pozemok je skutočne rozsiahly, prekvapivo  má až 120 akrov.

Tento pozemok pod názvom Enchanted Hill bol pôvodne vytvorený ako majetok herca Freda Thomsona a scenáristu Francesa Mariona. Pôvodný návrh vily Italianate, ktorá sa nachádzala vo výške 10 000 metrov štvorcových, bola vytvorená legendárnym architektom Wallace Neff . Dom predstavoval skvost jeho architektonického diela.

Avšak nanešťastie v roku 2001 sa ukázalo, že Allen chce dom  na Enchanted hill, jednoducho zbúrať. Takže z územia Bevery Hills sa tak stratí významná historická pamiatka. Dom bol vybudovaný v španielskom štýle a bol špecifický precíznym remeselným spracovaním a mnohými rozdielnymi detailmi.

Zbúraním domu, sa teda v Beverly Hills nachádza najrozsiahlejší pozemok na predaj. Pozemok bol patrične ocenený, hlavne z dôvodu historického skvostu. Zdá sa, že na pozemok sa zbiehajú mnohí potenciálni kupci, ktorí by si radi vychutnali rozsiahlu zem, priamo v srdci Beverly Hills. Kde je krajina v súčasnosti stále neporušená a nádherná.

 

zdroj článku a foto: amlu.comBuďte prvý