Luxusný apartmán za 70 miliónov ponúkne 360-stupňový výhľad na Londýn 

Tridsaťštyri poschodová budova Center Point bola postavená v roku 1966, pričom išlo o jeden z prvých londýnskych mrakodrapov. Nachádza sa v blízkosti Covent Garden a Soho v londýnskej štvrti West End. Nedávno bola prestavaná na luxusnú obytnú komunitu.

Obytná veža, ktorá bude otvorená na jeseň, ponúkne 82 obytných jednotiek s jednou až piatimi izbami.  Absolútnym luxusom bude dvojpodlažný mezonet o rozlohe až 670 metrov štvorcových, ktorý poskytuje 360-stupňový výhľad na Buckinghamský palác a West End.

Shangri-La At The Shard: Jeden z najlepších hotelov v Londýne

Rezidenciu s piatimi spálňami a siedmimi kúpeľňami zdobia dubové a vápencové podlahy, farbené dubové panely a okná siahajúce od podlahy až k stropu. K dispozícii je gurmánska kuchyňa vybavená spotrebičmi Gaggenau, čiernymi žulovými doskami a čiernymi matnými skriňami. Priamo z priestrannej spálne sa dá dostať do kúpeľne so stenami a dlažbou z vápenca. Klenutá terasa poskytuje možnosť vidieť Londýn z úplne inej perspektívy.

Obyvatelia získajú prístup k šikovnému vybaveniu, ktoré zahŕňa krytý bazén, posilňovňu, kúpeľnú a liečebnú starostlivosť vrátane priestorov na stretávanie. Penthouse je v súčasnosti v ponuke za cca. 70 miliónov dolárov.

Zdroj obrázkov

Rýchle automobily a jachty, drahé nehnuteľnosti a dovolenky, ale aj špičková spotrebná elektronika pre náročných.Buďte prvý