Luxus za prijateľnú cenu

Rukavice patria na ruky a topánky na nohy. To je priam kozmická pravda, ktorá je nemenná. Pre mnohé ženy je tiež nemenným faktom, že dámska obuv je dominantným prvkom ich šatníka a predmetom, ku ktorému sa upierajú ich sny a túžby.

Topankaren.sk je splneným snoh mnohých zákazníčok. Výberom trendovej obuvi od šľapiek cez poltopánky až po čižmy sa nechala presvedčiť už nejedna spokojná nakupujúca. Mierte vyššie a nechajte sa osloviť aj ponukou kabeliek, ktoré vhodne zapasujú vášmu celkovému výzoru.

Vysoké čižmy

Funkčnosť a štýlovosť zároveň zdobí vysoké čižmy z ponuky internetového obchodu Topankaren.sk. Oba tieto parametre spĺňajú aj čižmy so strapcami v country štýle alebo čižmy nad kolená so zaujímavým ozdobným šnurovaním. Oba modely sú v tmavej aj béžovej farbe a je len na vás, ktoré prevedenie si zvolíte. Určite však nebudete ľutovať.

1-22699aKlasické lodičky

Veľmi vkusným dojem vo vás pravdepodobne vyvolá ponuka klasických špicatých lodičiek. Dámy každého veku a spoločenského postavenia si môžu vybrať medzi luxusnými modelmi za prijateľné ceny. Čierna s béžovou nahrávajú elegancii, ružová až neónovo ružová zase extravagancii. Kompromisom medzi oboma sú potom krásne lodičky
v červenej farbe. Všetky modely sú k dispozícii v lakovanej aj matnej verzii, presne tak, aby pasovali vašej nálade.

Luxusné tenisky

Prepych za dostupnú cenu nie je výnimočným zjavom ani v eshope Topankaren.sk. Štýlové dámske tenisky s metalickou úpravou zlatej či striebornej pôsobia výstredne, zároveň sú však honosné. Ani kombinácia bieleho zvršku a zlatých doplnkov ale v ničom nezaostáva.12524273_991210164300701_1959102812837400183_n

Kabelky

Aby bol váš look dokonalý, ozvláštnite ho elegantnou kabelkou, ktorá bude zároveň praktickým doplnkom vášho každodenného života. Dostatočne priestranná a vo farbách hnedej, čiernej a pastelovej béžovej bude kabelka z Topánkárne vašou vernou spoločníčkou.

Zdroj:topankareň.sk, facebook.comBuďte prvý