Luxus v prírode: Chatka z vitráží, čarovná oáza relaxu a pokoja

Každá vitráž poukazuje na nesmiernu šikovnosť majstra umelca, ktorý stojí za jej vznikom. Všetko to však nie je o slávnych, na katedrálach obdivovaných, vitrážach. Občas je aj, na pohľad príjemný, minimalizmus hotovým majestátnym dielom.

Každý umelec, ktorý sa podujme na tvorbu takéhoto diela balansuje na tenkej hranici medzi krehkosťou a silou. Hra so sklom pôsobí veľmi pôvabne a nežne, vitráže sú jedným z mnohých kúskov umenia, ktoré dokážu vyraziť dych. Kto by ju však čakal uprostred lesa? Neile Cooper a jej vízia lesnej chatky za domom je priam čarovná.

Svoj sen svojpomocne premenila na skutočnosť. Na každom sklenenom povrchu jej chatky je totiž pestrofarebná vitráž. Teda nie náhodou dostala táto chatka pomenovanie “Sklenená chatrč”. Toto úchvatné miesto je vytvorené prevažne to starých okenných rámov a skiel. Nachádzame tu motýle, vtáky, kvetiny a prírodné motívy od výmyslu sveta.

Vitajte!

Zdroj:kreativita

Aj keď preferujem luxus v duši, rada sa kochám peknými vecami, ktoré sú často skvelou inšpiráciou či motiváciou. Nedokážem žiť bez písania, kávy a kníh. Verím, že sny sa môžu stať skutočnosťou, no nikdy to nepôjde ľahko, pretože najlepšie veci si musí človek zaslúžiť!Buďte prvý