Lance Armstrong po dvoch rokoch predal svoje sídlo

Približne po dvoch rokoch po tom,  ako sa dom Lance Armstronga stiahol z predaja, sa ho konečne podarilo predať. Dom s adresou v Austine (Texas) sa na trhu prvý krát objavil v roku 2016 a vtedy bol ponúkaný za 8,25 milióna dolárov. Odvtedy cena domu samozrejme klesala.

V marci bola cena domu znížená na 7,5 milióna dolárov, pričom sa naskytla informácia, že potenciálny kupec je ochotný zaplatiť 6,89 milióna dolárov. Armstrong vlastnil tento dom od roku 2013. Sídlo v španielskom štýle pochádza z roku 1920 a je obohatený o  viaceré historické ozdoby. Akým je napríklad klenutá strecha aj vchod, balkóny ,,Júlie“ s balustrádami zo železa, či svietniky vedľa dverí.

Interiéry sú skoro tiež také vzrušujúce. Dubové podlahy s úzkymi doskami už majú čo to za sebou, avšak stále sú pokryté krásnou textúrou a nadčasovým dizajnom. Steny, omietky, oblúky a svietidlá pridávajú na kráse. Farebné tóny sú kvalitne vyvážené medzi teplejšími a chladnejšími, takže domácnosť je zväčša v tomto smere vyvážená.

Profesionálny cykloturista Lance Armstrong odišiel do dôchodku v roku 2011, avšak v apríli mu federálny súd naložil pokutu až 5 miliónov dolárov. Počas tohto sporu sa jednalo o náhradu vo výške 95 milióna dolárov v prospech svojho sponzora, americkej poštovej služby.

Zdroj článku a foto: amlu.comBuďte prvý