Kritizoval Elona Muska, ten mu na oplátku zrušil objednávku

Základ všetkého je slušné chovanie. O tom sa mohol presvedčiť venture kapitalista a nespokojný zákazník, Stewart Alsop. Na svojom blogu uverejnil list samotnému CEO Tesly, v ktorom ho otvorene kritizoval za zlyhanú organizáciu launch eventu pre nový Model X a ako čerešničku na torte dodal, že by sa mal Musk za seba hanbiť. Už to však stačí, aby ste svojho predajcu urazili tak, že vám objednávku zruší.

Presne to sa totiž stalo. Elona Muska rozhorčil otvorený list natoľko, že osobne zavolal nespokojnému zákazníkovi a oznámil mu, že objednávka na jeho vytúžený Model X bola zrušená.

Zároveň prišiel o 5000-dolárovú zálohu, ktorú dal Tesle, keď si nové auto objednával. Osobne veril, že Tesla mu vďaka zálohe umožní zajazdiť si v modeli X počas spomínaného launch eventu, čo sa však nestalo, pretože na evente bolo toľko ľudí, že sa k autu ani nedostal. To bol najväčší problém, za ktorý podnikateľ kritizoval Elona Muska. Spomenul však aj zopár ďalších problémov ako 2-hodinové meškanie, nedostatok jedla alebo priveľa ľudí.

Zdroj: TechSpot.comBuďte prvý