John Hendricks predáva svoj ranč za 149 miliónov dolárov! Obsahuje observatórium a iné atrakcie

Zakladateľ spoločnosti Discovery Channel John Hendricks ohodnotil svoj statok West Creek Ranch na takmer 150 miliónov dolárov!

Na predaj je odľahlý ranč o rozlohe 2 000 metrov štvorcových, ktorý zároveň slúži ako hlavné sídlo. Ide o vzdialené útočisko, ktoré sa rozprestiera na hraniciach Colorada a Utahu, a ktoré zdanlivo obklopujú nekonečné červené kamene a útesy. Ak by sa ranč predal za požadovanú cenu, išlo by o nový rekord v regióne.

Palazzo di Amore v Los Angeles na prenájom za 375.000 dolárov

Samotná rezidencia bola postavená v juhozápadnom štýle, pričom zahŕňa osem spální a osem kúpeľní. Súčasťou štvorposchodového domu je taktiež veľká miestnosť, formálna jedáleň, kuchyňu pre šéfkuchára, kino, umelecké štúdio, telocvičňa, herňa a študovňa. Modrá obloha a červené skaly v bezprostrednej blízkosti vytvárajú fantastickú scenériu, ktorú je možné obdivovať od veľkého bazéna.

Terasy a verandy zaberajú rozlohu viac ako 325 metrov štvorcových, čo  je veľkorysí priestor na zábavu a relax. Čerešničkou na pomyselnej torte je observatórium s rotujúcou medenou kupolou.

Rodina Hendricksovcov kúpila statok WestCanch Ranch v roku 1995, pričom boli v priebehu rokov zabrané aj susedné pozemky. Jednak z rozmaru a jednak na ochranu divočiny a prirodzených biotopov v regióne. Takmer 2 000 hektárov prešlo pod správu ochrancov prírody. V tejto oblasti sa nikdy nemôžu stavať žiadne nové cesty ani stavby. Budúci obyvatelia si budú môcť svoje voľné chvíle krátiť turistikou, jazdou na koňoch, cykloturistikou alebo rybolovom – všetko na spôsob Divokého západu.

Zdroj fotografií

Rýchle automobily a jachty, drahé nehnuteľnosti a dovolenky, ale aj špičková spotrebná elektronika pre náročných.Buďte prvý